İstanbul geneli bi buluşma ayarlasak kimler gelir?

Aracınız
Merhabalar öncelikle 5 sayfalık yazı var buluşma deyin bir okuyayım ne zaman buluşulmuş var mı resim felan diye 5. sayfaya geldim lakin halen bir etkinlik göremedim. :D Hani araba formlarında olay nedir bilmem motor kulubün den geliyorum her hafta cuma bir mekanda buluşma olurdu, yapardık muhabbetimizi. motorla buluşmak kolay beylikdüzün de oturuyordum mecidiyeköy yarım saat sürüyordu düşünün.
Arabalı buluşmalar için standart 2 haftaya bir veya aylık belirli bir günde başlık açılsa buluşma vardır diye gelen gelir tanışır muhabbet ederiz. Arada bir hafta sonları güzel yerlere gidilse fena olmaz. Aracım haftaya geliyor nasipse olursa ayarlarız bir buluşma.
Bu güzel bir öneri oldu araba gelsin ama havalar da bi toparlaması gerekecek iki haftada bir buluşma güzel olur diye düşünüyorum

Dünyada Türk Olmak Nasıl Ayrıcalık İse Türkiye'de de Oflu olmak O Kadar Ayrıcalık

Selam ve Dua ile Hayırlı Günler

H-KHAN

0
Beykoz Goksu da da olabilir, acikalan isparki var yan yana dizilir araclar..

2006 Honda Civic Vtec İes

Aracınız
Merhaba arkadaşlar. Honda aracımı yeni aldım ve siyete az önce üye oldum. Trakya'da yaşıyorum. Ama İstanbul buluşmasına gelirim :)))

ukirdi

0
Arkadaşlar çoğunluk gelirim diyor fakat bunu form yetkilileri günü zamanı belirlemesi lazim biz sadece kendi adımıza geliriz yazarız o yazı kalır ole bikisi bu isi organize etmesi gerekiyor kısacası

Arabalara fısıldayan adam vol.2
u.kirdi_workscivic_blue_exe

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Konuyla ilgileniyorum arkadaşlar.

Geri