İstanbul İçerisinde Kiralık FB7

Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba,
FB7 kasa civic almayı düşünüyorum ancak almadan evvel bir iki gün aracı kullanabilmek istiyorum.
İstanbul içerisinde FB7 kasa kiralayan bir yer bilen var mıdır?
Teşekkürler.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Araç kiralama firmaları genelde arıza ve tamiratla uğraşmamak için yüksek model araçları filolarında bulundururlar, bu nedenle FB7 kiralık aracı kurumsal firmalarda bulabileceğinizi sanmıyorum. Belki ufak mahalli kiralama firmalarında olabilir ama onların elindeki araçlarında ne kadar bakımlı olduğun şüpheli.

Aracınız
Civic FC5 2017
Araç kiralama firmaları genelde arıza ve tamiratla uğraşmamak için yüksek model araçları filolarında bulundururlar, bu nedenle FB7 kiralık aracı kurumsal firmalarda bulabileceğinizi sanmıyorum. Belki ufak mahalli kiralama firmalarında olabilir ama onların elindeki araçlarında ne kadar bakımlı olduğun şüpheli.
Tam da dediğiniz gibi mahalli kiralama yapan bir tanıdığı vs. olan olur diye yazdım.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bizim buralarda bu modeli bulunduran araç kiralama galerileri var fakat İstanbul da hiç denk gelmemiştim. Bahsedildiği segment olarak daha az gelişmiş semtlerde bulursunuz eğer gidip bakarsanız. Ve güzel araç ben beğeniyorum umarım almışsınızdır.

Geri