Istanbulda fiber tapon yapan varmi ? Acil.......

ANGANS

0
Aracınız
Merhaba arkadaşlar. Elime bir miktar para geçecek. 2015 FB7 ime tampon yaptırmak istiyorum. Yalnız dikkatinizi çekerim EK değil direkt olarak TAMPON. Plastik olursa çok çok daha güzel olur tabi lakın parasıda astronomik olur diye düşünüyorum. Bu yüzden fiber diye düşünüyorum. Bostancıda bir ustayla görüştüm ön arka tampon ve yan maş. Toplamda 4 bin istedi. Ama istersen lamborghini panponu iste onu yapabilirim hesabı konuştu. Bu tarz kişiler var ise çevrenizde yada bildiğiniz yardım edermisiniz adres iletişim numarası vs. olarak ?..

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba arkadaşlar. Elime bir miktar para geçecek. 2015 FB7 ime tampon yaptırmak istiyorum. Yalnız dikkatinizi çekerim EK değil direkt olarak TAMPON. Plastik olursa çok çok daha güzel olur tabi lakın parasıda astronomik olur diye düşünüyorum. Bu yüzden fiber diye düşünüyorum. Bostancıda bir ustayla görüştüm ön arka tampon ve yan maş. Toplamda 4 bin istedi. Ama istersen lamborghini panponu iste onu yapabilirim hesabı konuştu. Bu tarz kişiler var ise çevrenizde yada bildiğiniz yardım edermisiniz adres iletişim numarası vs. olarak ?..

Hocam fd6 mugen ön tamponunu fb7 ye takanlar vardı hoşunuza gidiyor ise taktırabilirsiniz.

Bostancı dedğine göre istanbulda yaşıosun ve bu kadar para verip en ufak bi dokundurmada o tamponun esneme yapmayacağını kırılcağını belki tamir olmayacağını ve vereceğin paranın çöp olabileceğinide düşünmüşsündür belki. Bence herşey orjinalinde güzel ;)

Aracınız
Kamınarı park bu ısı layıkı ıle yapan bıyer fb7 kasalara cesıtlı tamponlar yapıyorlar facebook uzerınden yaptıkları calısmalaarı gorebılırsınız

ANGANS

0
Aracınız
Baktım onlara lakin bana çok saçma geliyor yaptıkları çünkü arabaların hepsi fotokopi makınesile çoğaltılmış gibi duruyor hepsi aynı. [MENTION=2076]izmitli4[/MENTION]

Biliyorum dokundurunca çatlayıp patlayacağını lakin zevk meselesi hacım ne yaparsın işte :D [MENTION=730]Burak Dermanlı[/MENTION]

Başkan ben tasarım arıyorum tasarım kendi yapan birilerini [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION]

Geri