İstanbuldan Selamlar

Genc12

0
Merhaba Arkadaşlar Herkese Hayırlı Forumlar Bol Kazançlar Ben Berkan İstanbul - Kartaltan Foruma Yeni Kayıt oldum bi tanışalım istedim şuanda bi araçım yok hayırlısı ile yakında inşallah şuanda Aklımda Cıvıc 1.5 Serisi var kasa tipi cok hoşuma gidiyo fiyatlarida gayet güzel uyumlu 1.4i gibi pahalı ve ucuk degilller tavsiyelerinizi beklıyorum teşekkür ederim CıvıcTR Forummu Yararlı olmuş :)

Hoş geldin iyi tercih :) honda candır gerisi heyecan :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
1.5 ex mi düşünüyorsun otomatik düz ne düşünüyorsun fiyat aralığın nedir tercih sevenlerin bagaj vs aile ile vs modlayacakmisin ???

Tapatalk....

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hoşgeldiniz, keyifli forumlar.

Genc12

0
herkese teşekkür ederim [MENTION=563]bilisim[/MENTION] 1.5 ex sedan yada hatchback ola bilir otomotik yada duz fark etmez bizim aile kücük annem babam ve ben oldugu icin hatchback de ola bilir sedanda olabilir birazda makyaj yapmak istıyorum fiyat aralıgım fiyatlarına baktım gayet mutlu oldum okadar ucuk degil 10-14 arası bişey bulursam temiz kendim tasarlamayı duşunuyorum

Aracınız
Exlerin bagajları preludeler gibi spora yakin olduğu için dardır sedan içinde bu böle tercih senin sen karar vereceksin hb yada sedan olmasına bana gore ikisininde ayrı tadı var ama aile durumu varsa sedan olmalı ki sedanlarida çok güzel 1.6 si lerin piyasasına baktınız mi. Bu arada 1.5 lerde karbüratörlü ve enjektorlu olarak farklıdır buna dikkat edin derim

Tapatalk....

Geri