İstanbul'dan selamlar

Aracınız
Arabanız hayırlı uğurlu olsun.
[MENTION=1440]gocebes7[/MENTION] anıl hocam benim vizeler bitti nasıl olacak şimdi ?

E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
[MENTION=3328]alikoseoglu[/MENTION] Honda dan tasarım konusunda gelişmesini bekleyin sadece
-motor
-yakit tasarrufu
-kullanıcı dostu donanımlar
-ses yalıtımı
-konfor
-iç mekan kalitesi
Bunlar asla gelişmedi gelişmeyecek gibi de duruyor bu kadar eksisi varken niye Honda aldık Onuda bilmiyoruz

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

Aracınız
[MENTION=3328]alikoseoglu[/MENTION] Honda dan tasarım konusunda gelişmesini bekleyin sadece
-motor
-yakit tasarrufu
-ses yalıtımı
-konfor
-iç mekan kalitesi
Bunlar asla gelişmedi gelişmeyecek gibi de duruyor bu kadar eksisi varken niye Honda aldık Onuda bilmiyoruz

Motor ve yakıt konusunda şikayetçi değilim. 2. vites 120de kesiciye girmek falan hoş şeyler :) daha önce seri kullanımda bu kadar zevk veren araç kullanmadım. yakıtı da jipten sonra buna geçince yarı yarıya fark etti neredeyse. Konfor da yine "jiple kıyaslandığında" daha iyi. Bu arada jip dediğim de Suzuki Grand vitara 2007 modeldi. Bunların dışında ses yalıtımı ve iç mekan kalitesi gerçekten parasını hak etmeyecek kadar kötü. Donanım konusunda da tek beklentim otomatik kapanan aynalar olurdu herhalde.

Aracınız
-motor
-yakit tasarrufu
-ses yalıtımı
-konfor
-iç mekan kalitesi

[MENTION=2667]muhsin6607[/MENTION] Motor ve yakıt konusunda şikayetçi değilim. 2. vites 120de kesiciye girmek falan hoş şeyler :) daha önce seri kullanımda bu kadar zevk veren araç kullanmadım. yakıtı da jipten sonra buna geçince yarı yarıya fark etti neredeyse. Konfor da yine "jiple kıyaslandığında" daha iyi. Bu arada jip dediğim de Suzuki Grand vitara 2007 modeldi. Bunların dışında ses yalıtımı ve iç mekan kalitesi gerçekten parasını hak etmeyecek kadar kötü. Donanım konusunda da tek beklentim otomatik kapanan aynalar olurdu herhalde.

kara82

0
Aracınız
İnce yanak, çukurları çok hissetmeye neden oluyor ama performanslı sürüşe katkısı var. İçeri ses alma: rüzgar sesi, lastiklerin sesi, motor sesi ve kasisten geçerkenki vuruş sesi gibi unsurlardan oluşuyor, ince yanaklı lastikte ses yönünden belki sadece kasiste fark eder. Bu arada sizin araç gayet güzel duruyor.

Aracınız
[MENTION=3328]alikoseoglu[/MENTION] motordan kastım hic üzerinde çalışmamalarıyla aslında yoksa devir çevirmesi ve sağlamlığıyla alakalı hic bir lafım yok
Mesela örnek olarak 98 civic ies vtec olamayan düz motor sürekli 8 silindir ama su anda 2015 i-vtec elektronik değişken zamanlı Subab teknolojisi sadece ihtiyaç olduğunda çalıştırıyor ama 98 civicle 2015 civic aynı yakıtı yakıyor bana bu saçma geliyor devir tasarruf devri
Basarsan yakar basmassan yakmaz diyenler olacaktır o bütün motorlu taşıtlar icin geçerli Honda'ya has özellik değil malesef
Benim beklentim oldugu icin kızıyorum aslında ve kızıyorum ama gidip şifir araba aldım

kara82

0
Aracınız
[MENTION=3328]alikoseoglu[/MENTION] motordan kastım hic üzerinde çalışmamalarıyla aslında yoksa devir çevirmesi ve sağlamlığıyla alakalı hic bir lafım yok
Mesela örnek olarak 98 civic ies vtec olamayan düz motor sürekli 8 silindir ama su anda 2015 i-vtec elektronik değişken zamanlı Subab teknolojisi sadece ihtiyaç olduğunda çalıştırıyor ama 98 civicle 2015 civic aynı yakıtı yakıyor bana bu saçma geliyor devir tasarruf devri
Basarsan yakar basmassan yakmaz diyenler olacaktır o bütün motorlu taşıtlar icin geçerli Honda'ya has özellik değil malesef
Benim beklentim oldugu icin kızıyorum aslında ve kızıyorum ama gidip şifir araba aldım

Amerikada turbo motorlu ve dizel civic çıktı. 2016 sonu gibi Türkiye'ye geliyor. CRV'nin de dizel ve 9 ileri ZF şanzıman kombinasyonu civice gelirse tadından yenmez. :)

Aracınız
Tabi ki bunda Honda'nın Turkiye politikasın da etkisi var bize 3-4 tane model 0 motor seçeneği dayatıyor sürekli özellikle civicte
İns dizel Seda'n civic at 9 ileri şanzımanlı gelir bekliyoruz

onancc

0
Aracınız
ben 9 ileri ZF şanzımanın geleceğinden pek ümitli değilim keşke gelse ama amerikadakiler CVT ile çıkmışlar bildiğim kadarıyla.

Geri