İtalya turu (roma floransa venedik) icin tavsiyeler

Hakan Uzun

0
Yönetici
Arkadaslar 10 ocakta esimle beraber 1 haftaligina nasipse italya (roma floransa venedik) e gidiyoruz...giden arkadaslar tecrube ve onerilerini aktarirsa sevinirim. [MENTION=128]tanerozbabacan[/MENTION]

Sent from my iPhone using Tapatalk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=442]Hakan Uzun[/MENTION] Hakan hocam şimdiden iyi tatiller diliyorum.
Turla mı gidiyorsunuz?

Aracınız
Bende esim ve arkadaslarimla 24 martta turla r
Romaya gidecegim. Bebegimizden dolayi 3 gece 4 gunluk kisa kalabilicem. Roma ile ilgili izlenimlerinizi bizimle paylasirsaniz sevinirim...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan Uzun

0
Yönetici
Bende esim ve arkadaslarimla 24 martta turla r
Romaya gidecegim. Bebegimizden dolayi 3 gece 4 gunluk kisa kalabilicem. Roma ile ilgili izlenimlerinizi bizimle paylasirsaniz sevinirim...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Olur tabiki paylasirim

Hakan'ım biz çok kısa kaldık Roma'da o yüzden şehri tam anlamı ile gezemedik. Vatikana mutlaka girin çok kuyruk oluyor ama görülmeye değer diyor girenler biz bekleyemedik ama görmediğimiz için pişmanız çok. Onun dışında antik kent Pompei'ye mutkaka gidin.
Torino Pompei turu birlikte oluyor genelde... Torino İstanbul İzmir gibi bir şehir çok görülmeye değer değil ama Pompei önemli. Floransa da Rönesans'in başladığı yer olması itibarı çok önemli bir kent. Çok da güzel yarım günde yürüyerek gezebilirsiniz. Tiramisu pizza ve makarna yemeden
gelmeyin. Bir de fırsatıniz olursa bir biftekleri var adını hatirlayamadim onu yiyin az pişmiş. Hayatımda ilk kez az pişmiş et yedim ve bu kadar keyif aldım. Şarap sudan daha ucuz haberiniz olsun :) Ama şarapları çok güzel ozellikle ev yapımı alın restoranlarda... suyunuzu krakerinizi marketten alın çarşı ortamlarında kaziklanmayin. Sus esyalarini sokaktaki hintlilerden pazarlık yapıp alın dükkanlarda kaziklanmayin... Simdilik aklima gelenler bunlar. Sağlıcakla gidin ve gelin...

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan Uzun

0
Yönetici
Hakan'ım biz çok kısa kaldık Roma'da o yüzden şehri tam anlamı ile gezemedik. Vatikana mutlaka girin çok kuyruk oluyor ama görülmeye değer diyor girenler biz bekleyemedik ama görmediğimiz için pişmanız çok. Onun dışında antik kent Pompei'ye mutkaka gidin.
Torino Pompei turu birlikte oluyor genelde... Torino İstanbul İzmir gibi bir şehir çok görülmeye değer değil ama Pompei önemli. Floransa da Rönesans'in başladığı yer olması itibarı çok önemli bir kent. Çok da güzel yarım günde yürüyerek gezebilirsiniz. Tiramisu pizza ve makarna yemeden
gelmeyin. Bir de fırsatıniz olursa bir biftekleri var adını hatirlayamadim onu yiyin az pişmiş. Hayatımda ilk kez az pişmiş et yedim ve bu kadar keyif aldım. Şarap sudan daha ucuz haberiniz olsun :) Ama şarapları çok güzel ozellikle ev yapımı alın restoranlarda... suyunuzu krakerinizi marketten alın çarşı ortamlarında kaziklanmayin. Sus esyalarini sokaktaki hintlilerden pazarlık yapıp alın dükkanlarda kaziklanmayin... Simdilik aklima gelenler bunlar. Sağlıcakla gidin ve gelin...

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Super oneriler sagol abi..desene alisveris barcelonadaki gibi

Trust

0
Aracınız
Hakan im şimdiden hayırlı yolculuklar olsun inşallah.

tugi

0
Aracınız
Ben memur maaşı ile memlekete zor gidiyorum..Yarımcı olamayacağım kusura bakma :D :D
Bize hayal anca oralar :)

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri