Izmir çamkirandan satin aldiğim sifir aracin arka tamponu işlem görmüş çikti

onancc

0
Aracınız
Hocam Range Rover aracı değiştirip sıfırını verdi olay ortaya çıkınca ( yani komple Boyalı olunca zaten olması gerekende oydu) Ford ile chevrolette ise Araçların bakımları suresince ücretsiz servis ile hatalarını affettirmeye çalıştılar.

Aracınız
Bende sıfır araç aldım bu sahtekarlıklar ve güvensizlik yüzünden aracı alıp direk ekspertize sokmayı düşünüyorum. Bilmiyorum ne yapmalıyım :D :D

kara82

0
Aracınız
Onancc ve muhsin6607'nin dedigi gibi her turlu markada ozellikle nakliye esnasında böyle seyler olabiliyor, en guzeli araci teslim almadan boya kalinligini tespit eden cihazla kontrol etmek gibi gözüküyor. :) tabi bu isi yaparken ne pimpirikli diye bakacaklar ayri konu. :) Ama inanin bu durumu yaşayan kişi sayısı sandığımızdan fazla, hatta bunun farkında hic varilamayabilir de. Eger basimiza geldi ise yapilacak is tuketici mahkemesine girmektir, kanit sorunu var tabi, ama kanitlanirsa zarariniz karsilanir

Aracınız
Ama bu olay aslında tamamen bayi ile alakalı hiç bir otomotiv markası bunu onaylamaz ama bayiler ticari ahlaklarını para icin sattıkları icin müşteriyi mağdur ediyorlar arabada Bile elektronik eşya şansına kaliyor isimiz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri