İzmir Jantkolik

Ynt: İzmir Jantkolik

[quote author=berk tmzl link=topic=480.msg7080#msg7080 date=1403383851]
Nasıl istersen öyle yap abim senin canın sağolsun :)
[/quote]

sen bir an önce jantlarını takta buluşma herzaman olur

jant foto ve detayları sabırsızlıkla bekliyoruz :eek:k:

[quote author=hakko modelistlik link=topic=480.msg7085#msg7085 date=1403384071]
sen bir an önce jantlarını takta buluşma herzaman olur

jant foto ve detayları sabırsızlıkla bekliyoruz :eek:k:
[/quote]
Abi çiziksiz sorunsuz bir şekilde elime ulaşsında gerisi kolay detaylı fotolar yakıt analizi hepsini teker teker paylaşıcam :)

[quote author=berk tmzl link=topic=480.msg7088#msg7088 date=1403384361]
Abi çiziksiz sorunsuz bir şekilde elime ulaşsında gerisi kolay detaylı fotolar yakıt analizi hepsini teker teker paylaşıcam :)
[/quote]

şu civiğin sahibiyle sohbet ettim 18 jant + yay var

orjinal jant ve yaylarda özellikle arka taraftaki tümseklerde olan zıplatmayı önlemiş

araçta 5 kişide olsa kasislerden geçerken yavaşlayıp dikkatli geçersen sorun yok sürtme vb durumlar

olmuyor dedi fakat maliyet yüksek jantlar kalite orji jantlardan daha hafif jant +yay +montaj 4.500 tl ye takılmış

0V90WW.jpg

glEPRR.jpg

[quote author=hakko modelistlik link=topic=480.msg7092#msg7092 date=1403385097]
şu civiğin sahibiyle sohbet ettim 18 jant + yay var

orjinal jant ve yaylarda özellikle arka taraftaki tümseklerde olan zıplatmayı önlemiş

araçta 5 kişide olsa kasislerden geçerken yavaşlayıp dikkatli geçersen sorun yok sürtme vb durumlar

olmuyor dedi fakat maliyet yüksek jantlar kalite orji jantlardan daha hafif jant +yay +montaj 4.500 tl ye takılmış

0V90WW.jpg

glEPRR.jpg

[/quote]
abi könig milligram diye bir jant var ultra hafif diye geçiyor 2000 tl ye satılıyor şuan piyasada kalite lastikle 3800 e geliyor yay falan bu araçtaki gibi 4300 4500 gibi bir rakama geliyor . birde body kit yok sürtmemede bunuda faktörü vardır , abi benim merak ettiğim hangi lastik markasını kullanıyor ? şunu anladım ki aynalar siyah kaplatmak yerine sadece aynadaki sinyal camını karartma yapsak arka stop gibi farklı olabilir :)

aynadaki sinyal camını siyah değilde turuncu folyo kaplatmak daha iyi olur diye düşünüyorum

2015 9 ocakta vizeye giricem tavan folyodan geçemezsem ruhsata işleteyimmi folyoyu çıkarayımmı

kararsız kaldım bir yandan ruhsata işleteyim hem görüntü güzel hemde tavan koruma görevide yapıyor

bir yandan 2 yıl oldu söktüreyim boya hava alsın diyorum bu işi uzmanına sorup ona göre hareket

edicem tavan folyo sökülmezse aynalarıda siyah folyo kaplatıcam 8)

bady-kit e gelince beni etkileyen arka tampon eki badylenirsem bu tampon ekini düşünüyorum kıvrımsız ve sade oluşu arka tarafı iyi toparlıyor

4mX9bL.jpg

Trust

0
Aracınız
İzmir Jantkolik

[quote author=hakko modelistlik link=topic=480.msg7096#msg7096 date=1403386927]
aynadaki sinyal camını siyah değilde turuncu folyo kaplatmak daha iyi olur diye düşünüyorum

2015 9 ocakta vizeye giricem tavan folyodan geçemezsem ruhsata işleteyimmi folyoyu çıkarayımmı

kararsız kaldım bir yandan ruhsata işleteyim hem görüntü güzel hemde tavan koruma görevide yapıyor

bir yandan 2 yıl oldu söktüreyim boya hava alsın diyorum bu işi uzmanına sorup ona göre hareket

[/quote]hakan abi ben kaput filmi yaptırırken ömrü iki yıl denmişti sen bi bu olayı araştır istersen.

Yaşasın tapatalk!

aynen ismail en kısa zamanda servise sorucam

önemli olan 2 yıl folyonun dayanma süresimi yoksa 2 yıl sonra boyaya zararımı olur sorusuna açıklık getirmek :eek:k:

[quote author=hakko modelistlik link=topic=480.msg7098#msg7098 date=1403387318]
bady-kit e gelince beni etkileyen arka tampon eki badylenirsem bu tampon ekini düşünüyorum kıvrımsız ve sade oluşu arka tarafı iyi toparlıyor

4mX9bL.jpg

[/quote]

bu body kit nede var ?

[quote author=hakko modelistlik link=topic=480.msg7096#msg7096 date=1403386927]

[/quote]

Abi ilkte birini turuncu birini stoplardaki gibi kaplatıcam artık hangisi güzelse onla yola devam :) İbrahim hocanın tavanı kaplattığımız zaman 5 yıl sonra çıkar bir sorun olmaz garantisini de vermişti , tavan siyah aynalar siyah bütünlük sağlanıcak of of :)

Abi benim bildiğim arabanın belirli bir kısmının rengini değiştirme hakkına sahipsin ondan bir sorun çıkıcağını sanmıyorum bizim burdaki bir aracın hem kaput hem tavan siyah kaplı elini kolunu sallayarak geçiyor adam :)

Geri