izmirde kaporta boya ustası

Aracınız
Arkadaşlar Merhaba
Aracımın A dan Z ye soyulup paslı çürük olan yerlerin temizlenip kaportasının düzeltilip boyasının yapılmasına ihtiyac var. Tanıdık ustanız daha doğrusu bu işlerle uğraşacak başında durmadan dahi işini adam gibi yapacak birileri varmıdır???
Zamanın pek önemi yok 3-5 ay sürsede olur, Bunun için maliyet tabiki aracı görmeden verilmez ama küçük bir araba, golf I veya II kasa büyüklüğünde en kötü fiyat ne çıkar boya, macun vs. bana ait. Bilginiz tecrübeniz varsa paylaşırsanız memnun olurum.

Leo

0
Hocam selamlar, 2. sanayide arkadaşımın tanıdığına tavsiyesiyle gitmiştim daha önce belaltı boya yapmıştık işçilik gayet iyi ben size iletişim bilgilerini alıp isminizi de veririm bana özelden cep telefonunuzu gönderin oradan iletişime geçelim.
Ayrıca [MENTION=201]cagri35[/MENTION] arkadaşımız da boya işleriyle uğraşıyor diye hatırlıyorum.

Aracınız
Memnun olurum paylaşımınız için ama ilk etapda boyadan ziyade kaporta işleri yoğun arabanın, çürük pas belki yeniden kaynak vs. işleri var, o kısımlada ilgileniyorlarmı?
Bu arkadaşların araç başında fiyat verme gibi bir olasılıkları olurmu acaba? Zira araç 1.5 yıldır yerinden kalkmadı ve oraya götürüp göstermek biraz sıkıntılı :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1305]Civic1300[/MENTION] Hocam bildiğim 3. sanayi tarafında bir kaç yer var yaptıracağınız zaman fiyat alabiliriz.

Aracınız
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] Cok memnun olurum, ustayi getirip baktirma sansimiz olurmu acaba???

Sent from my SM-A500F using Tapatalk

Aracınız
Arkadaslar merhaba bu hafta Turkiyeye geldim simdi aracimi kaportaya vermek icin hazirim, ata sanayiden 2 usta cagirdim baktik ama izmirde herkes ya doymus yada bu isler cok pahali bilemedim. Ugrasacak adam yok izmirde bence :(
Yorumlara ve tekliflere acigim su usta bunu yapar diyen varsa araci gosterip kaporta isi icin fiyat almak istiyorum

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaslar merhaba bu hafta Turkiyeye geldim simdi aracimi kaportaya vermek icin hazirim, ata sanayiden 2 usta cagirdim baktik ama izmirde herkes ya doymus yada bu isler cok pahali bilemedim. Ugrasacak adam yok izmirde bence :(
Yorumlara ve tekliflere acigim su usta bunu yapar diyen varsa araci gosterip kaporta isi icin fiyat almak istiyorum

Hocam yarın buraya bir kaç adres yazacağım ;)

Aracınız
Memnun olurum cumaya kadar bu isi bitirmek istiyorum. Enazindan zamani ve parayi konusup anlasip gidebileyim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Memnun olurum cumaya kadar bu isi bitirmek istiyorum. Enazindan zamani ve parayi konusup anlasip gidebileyim.

Hocam 3. sanayi de bir abimizin numarasını veriyorum, kendisiyle konuştum size yardımcı olacak.

Zeki Doğanay 0535 619 8120

Aracınız
Hemen ariyorum
Tesekkurler

Geri