İzmir'den Slmlar.

cm37

0
Aracınız
Arkadaşlar Merhaba
Bu forum sitesine yeni üye oldum. Gayet seviyeli, düzgün bilgi akışının olduğu bir site. Çok hoşuma gitti. Yeni Honda Civic almaya neredeyse kararı buradan verdim. 1-2 hafta içinde gidip alacağım.
Bu arada İsmim Cenk MUTLU İzmir de yaşıyorum. Tanıştığıma memnun oldum tüm grup üyeleriyle.

bu arada executive ile elegance arasında ufak bir kararsızlığım var. Yardımcı olursanız sevinirim. Tesekkürler....

Arkadaşlar Merhaba
Bu forum sitesine yeni üye oldum. Gayet seviyeli, düzgün bilgi akışının olduğu bir site. Çok hoşuma gitti. Yeni Honda Civic almaya neredeyse kararı buradan verdim. 1-2 hafta içinde gidip alacağım.
Bu arada İsmim Cenk MUTLU İzmir de yaşıyorum. Tanıştığıma memnun oldum tüm grup üyeleriyle.

bu arada executive ile elegance arasında ufak bir kararsızlığım var. Yardımcı olursanız sevinirim. Tesekkürler....
Hos geldin iyi forumlar....
Exe ile elegance arasindaki donanim farki neymis yeni kasalrda once arastir

Sonra ne kadar fiyat farki var

Bende fb7 exe var on numara diyemiyorum çünkü onun bile eksikleri var en full den bile üst paket olarak ürettikleri arabada.....

33CZD33 Executive
...Tengri Biz Menen...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=7330]cm37[/MENTION] Hoş geldiniz, keyifli forumlar.

Exe ve elegance arasında seçim yapmak gerekirse kesinlikle rs derim :D
Hoşgeldiniz :eek:k:

cm37

0
Aracınız
tesekkurler arkadaslar... executive alıcam gibi. farka bakmıstım daha önce. navigasyon deri koltuk led vs gibi 4-5 fark var.10 bin tl fark var arada. navigasyon sonradan cyclone 10.1 takdırırım falan dedim ama deri koltuk led falan işin içine girdiginde bosver dedim executive al gec dedim. rs ise yakıt malum benzin fiyatları uctu. yoksa atmosferik motor ile cok fark var. ama ocağa incir agacı diker diye korkuyorum. kullandıgım arac tam otomatikti .sonra dsg kullandım. dsg iyi ama arkadasımın passat dsg den servise gidince sogudum. cift kavrama iyi ama ww pek arkadasında durmuyor. honda hep garantici oldugu için cvt secti snrım. yok cvt scooter sanzıman falan diye dalga konusu oluyor. 6 yıl 150000 km hondadan baska kimse vermiyor tabii ki tercih meselesi. ben hondayı atmosferik olsa da problemsizliğinden dolayı seciyorum. turbo sanzıman arızası yasamak istemiyorum. arabaya en az 6-7 sene binen adam oldugum için benim icin sorun yok...

Geri