Jant için yardım

Aracınız

fotoğraftaki jantları satıp

bu jantlardan almak istiyorum. Şimdi sorularım şöyle:
1- Satacağım jant için ne kadar istemeliyim sizce (17 inç)? Marka ve modelini bilmiyorum aldığımızda üzerinde bunlar vardı. Ufak çizikler var 2 tanesinde.
2- Almayı düşündüğüm jant için sizce maksimum ne kadar verilmeli? jant&lastik şeklinde alabilirsem daha makbule geçecek. İstanbul içi şuraya fiyat sorun dediğiniz bir yer varsa o da uyar. Yardım edin abiler :driver:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@alikoseoglu

Hocam kusura bakmayın anlayamadım, orjinal jantını satıp siyah civictekini mi alacaksın?
Siyah civicte ki jantı satıp orjinali mi alacaksın?

Aracınız
Siyah civictekini satıp orjinale dönmeyi istiyorum. Bu haliyle hem konfor açısından rahatsız hem de garantiyle alakalı sorun çıkarabilirmiş. O yüzden orjinale dönmeyi istiyorum

Aracınız
Siyaha beyazlar gitmez hocam siyaha siyah takın derim. Zaten şu anki siyahta ki jantlar yakışmamış toplama gibi görünüyor araç.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
zevkler tartışılmaz tabi ama suan kullandığınız jantlar çok çirkin, değiştirmekle doğru bir karar vermişsiniz

bu arada almayı düşündüğünüz beyaz jantlarda siyah hondanıza yakışmaz, orjinal taktırmak istiyorsanız 2015 makyajlı kasaların jantını tavsiye edebilirim, siyahlı beyazlı yakışırlar arabanıza.

burdan nasıl göründüğüne bakabilirsiniz.
http://civictr.com/showthread.php/3498-2016-siyah-elegance-%C3%87ERKEZK%C3%96Y?p=61303#post61303

Aracınız
[MENTION=2480]kadersiz2797[/MENTION] ve [MENTION=2335]Serpico[/MENTION] yorumlarınız için teşekkürler. üzerindeki jantlar maalesef aracı aldığımızda gelen jantlar. eski sahibi orjinalleri elinde tutmamış. bu haliyle de leylek gibi havada kaldı ve gerek jant gerekse araba kendini göstermiyor. Orjinale kesin dönüş yapacağım bu makyajlı ya da makyajsız kasanın jantı olabilir hiç fark etmez. Elimdekilerden kurtulmam lazım öncelikle ama. siyahlı grili olan biraz boğuyor gibi geldi bana ama bulursam kaçırmam onu da

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=3328]alikoseoglu[/MENTION] Bence makyajlı kasa jantı siyah araçta daha iyi duruyor :eek:k:

Aracınız
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] hocam o zaman makyajlı kasa jantı için ve şu anki jantlar için fiyat önerinizi alabilir miyim :)

Aracınız
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] hocam o zaman makyajlı kasa jantı için ve şu anki jantlar için fiyat önerinizi alabilir miyim :)

Ben orjinal 8 bin KULLANILMIŞ Contiental lastikleri ve sıfır ayarında makyajlı kasa jantini 1700'e aldım forum da bir abimizden.Bir nevi öneri olsun size

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri