jbl 75.4 anfi

Aracınız
herkese hayırlı ramazanlar.
sormak istediğim jbl 75.4 anfinin ayarını nasıl yapmalıyım ?
kopru bağlantıyla tek bass girdim anfiye baska herhangi birsey kullanmıyorum.ama anfinin INPUT LEVEL,
FREQ, BASS BOOST AYARLARINI NASIL YAPMALIYIM ? TABİ HP,LP,FLAT MODELARINDA HANGİSİNDE DURMALI BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVINIRIM.
BİRDE SORUNUM ANFİNİN COK ISINMASI 1 SAAT CALISTIRMA SONUCUNDA ANFİ BİR KISMI EL DEĞMİCEK SICAKLIĞA ULAŞTI AŞIRI YUKSEK SESTE DINLEME YAPMADIKTA AYRICA BU NORMAL MI ?
BAĞLANTIYI PİYASADA CADENCE MARKA OLAN 8GA KABLOYLA YAPTIK.
ARACIM HONDA CİVİC 2015 MODEL Double TEYP MEVCUT ÜSTÜNDE ARKASINDA 5 RCA CIKISI VAR 4 TANESI ON ARKA DİYE 1 ADETTE SUB CIKISI MEVCUT.BEN BUNUN SADECE SUB CIKISINA TEK GIRDIM RCA YI CALIŞTI NORMALI BOYLEMI SUBLAR ACABA. YANİ 5 RCA CIKISINA SADECE 1 TANESINE GIRIŞ YAPTIM ODA SUB OLDU BAĞLANTI DOGURUMUDUR ACABA ?

Aracınız

Resımdekı ayarlarda REAR kısmına rca gırısı yaptım ve kopru olarak tek bass bagladım anfiye ayarlarını nasıl yapmalıyım bunun ?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Resımdekı ayarlarda REAR kısmına rca gırısı yaptım ve kopru olarak tek bass bagladım anfiye ayarlarını nasıl yapmalıyım bunun ?
[MENTION=194]Can[/MENTION] [MENTION=291]sirua35[/MENTION] Bu konu da ellerinizden öper ben bilmiyorum :D

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bütün hoparlörleri neden amfiye bağlamadınız ? double arkasında ön arka olan çıkışları rca ile amfiye girmeniz lazım. Sub çıkışına mono amfi bağlayıp wooferı ayrı olarak besleyebilirsiniz ya da amfiden köprülü olarak da besleyebilirsiniz. Ayarları dinlerken kulak zevkinize göre ayarlayacaksınız. Deneme yanılma yoluyla biraz da. Isınma normal, hatta aşırı ısınmada amfi kendini durduruyor. Hava alabilecek yer bırakırsanız daha sağlıklı olur.

Geri