Kablo kesmeden seyir halinde video ve uygulama yukleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Honda hack in yeni surumunu ve bazi kucuk ayarlar ile eskisine gore cok hizli bir root yukleyerek

Seyir halinde video izleyebilme
Youtube yandex netflix spotfy uygulamalirini yukleme
Direksiyon uzerindeki tuslara uygulama atama islemleri yapilir lutfen mesaj atin istanbul ici.

İslem usb den bilgisayar baglayarak yapilir internette belese dolasan viruslu hondahack.zip dosyalarini kesinlikle kullanmiyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20181121-001004.jpg
    Screenshot_20181121-001004.jpg
    723.5 KB · Görüntüleme: 327
  • Screenshot_20181121-000927.jpg
    Screenshot_20181121-000927.jpg
    705.3 KB · Görüntüleme: 322

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Hocam konuyu bir çok kez açmanız uygun değil. Diğer mesajları siliyorum buradaki konu üzerinden bilgi veriniz.

Arkadaslar uygulama islemlerimiz devam ediyor ve suana kadar hicbir aracta herhangibir sikinti cikmadi. Bilginize.

Arkadaslar kimse ilgilenmiyor mu? Gerekirse referanslar verebilirz bazi ilcelerin baskomserlerine dahi uygulamayi yaptik :)

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaslar kimse ilgilenmiyor mu? Gerekirse referanslar verebilirz bazi ilcelerin baskomserlerine dahi uygulamayi yaptik :)
Anladığım kadarıyla bu işi ticari olarak yapıyorsunuz. Burası forum sitesi olduğu için, insanlar birbirine gönüllülük esasına göre yardımcı oluyor. Buradan size bir soru sorulsa veya bahsettiğiniz dosyanın linkini isterse verecek misiniz? Bence hayır. Parasıyla yaptırmak isteyen, zaten Google üzerinden arama yaparak size ulaşır. Ayrıca forum kurallarına göre, biz burada sponsor harici hiç bir ürünün satışına veya tanıtımına izin vermiyoruz. (Bireysel öneriler hariç)

Not: Belli bir süre içerisinde konu hakkında bilgi vermezseniz, konunuz silinecek ve tekrarı halinde forumdan uzaklaştırılacaksınız.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Codegen sayfasinda her turlu bilgi ve ucretsiz yazilim mevcut. İhtiyac olan root programi root ile ilgili deneyim iki yonlu disi usb data transferine uyumlu min usb2 kablo. kullandigim apk nin linki yok 200 usd ye satin aldim onu mu paylasayim anlamadim olur paylasirim atiyorum 20 kisi olalim boluselim ucreti paylasayim ha internette yine ucretsizi var google den yazinca cikiyor ama ya kasiyor yada tek kullanimlik paypal istiyor zaten bir arkadasimiz paylasmis. Ben simdi 1200 tl ye mal ettigim isi 100 yl ye yaparak yaptigim her kisiden dua alarak foruma aykiri is yapiyorsam eyvallah buyrun linkde bu http://www.autohack.org/vehicles/civic/
ama tecrubesiz ellerde root isi icin 16bin tl.lik navigasyon cihazini ele almakta var. Burada bahsettigimiz arac rootu samsung telefon rootu degil arkadaslar. Ayrica sunuda soyluyorum maddi durumum yok diyen kimseden 1 kurus istemem ve hatta yaptigim isi herkes gorecek gozu onunde yapacagim bu yaptigin is 100tl etmez bu para eder diyen herkesede kabulum. Ucretini musteri belirlesin. Daha ne yapabilirim?

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Codegen sayfasinda her turlu bilgi ve ucretsiz yazilim mevcut. İhtiyac olan root programi root ile ilgili deneyim iki yonlu disi usb data transferine uyumlu min usb2 kablo. kullandigim apk nin linki yok 200 usd ye satin aldim onu mu paylasayim anlamadim olur paylasirim atiyorum 20 kisi olalim boluselim ucreti paylasayim ha internette yine ucretsizi var google den yazinca cikiyor ama ya kasiyor yada tek kullanimlik paypal istiyor zaten bir arkadasimiz paylasmis. Ben simdi 1200 tl ye mal ettigim isi 100 yl ye yaparak yaptigim her kisiden dua alarak foruma aykiri is yapiyorsam eyvallah buyrun linkde bu http://www.autohack.org/vehicles/civic/
ama tecrubesiz ellerde root isi icin 16bin tl.lik navigasyon cihazini ele almakta var. Burada bahsettigimiz arac rootu samsung telefon rootu degil arkadaslar. Ayrica sunuda soyluyorum maddi durumum yok diyen kimseden 1 kurus istemem ve hatta yaptigim isi herkes gorecek gozu onunde yapacagim bu yaptigin is 100tl etmez bu para eder diyen herkesede kabulum. Ucretini musteri belirlesin. Daha ne yapabilirim?
Burada yaptığınız işi kesinlikle küçümsemiyorum. Fakat konuya girişiniz forum kurallarına aykırı. Ürün satacaksanız, sponsor olmalısınız. Mesela bu işlemi yapmak isteyen arkadaşlar için yeni konu açıp, resimli bir anlatım yapabilirdiniz. Gereken yazılım ve donanımı da edinmeleri için yol gösterip maliyeti de belirtebilirdiniz. İsteyen alır, istemeyen almaz. Size para ile yaptırmak isteyen arkadaşlar da olacaktır mutlaka. Onlarda zaten size özel mesaj yolu ile ulaşırlar. Yaklaşık 14 yıldır birbirinden farklı forum sitelerinde vakit geçiririm, bu hep böyle olmuştur.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Anladim hocam bu siteden ucretle yaptirmak isteyen olursa site icin belirli bir hizmet veya ucret sorumlulugum olabilir bu mantikli ama bu isleri bilmem nasil olabilir. Kusuruma bakmayin.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Konu ve yazışmaları yarın sileceğim bilginize. Sizde detaylı anlatım ve görsel destekli bir konu açabilirsiniz. İyi geceler.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri