Civic FC5 Kablosuz Apple CarPlay ve Kablosuz Şarj

Aracınız
Civic FC5 2019
Bilmiş olduğunuz üzere kablosuz CarPlay aparatı mevcut ama aklımdaki fikir şu şekilde;

Herhangi bir kablosuz şarj pedini araca USB bağlayıp telefonu üstüne koyunca direkt CarPlay'ın başlaması ve aynı zamanda şarj olması bu mümkün müdür? Deneyen var mı?

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Bende android telefon var kablosuz bağlayamadım bir türlü olursa süper olur valla. Bu arada son zamanlarda kabloyu taktığımda android auto çalışmıyor telefondan mı kaynaklı cihazdanmı bilemedim bulamadım bi türlü varsa çözümü yardımcı olabilecek varmıdır?

Aracınız
Civic FC5 2020
Bilmiş olduğunuz üzere kablosuz CarPlay aparatı mevcut ama aklımdaki fikir şu şekilde;

Herhangi bir kablosuz şarj pedini araca USB bağlayıp telefonu üstüne koyunca direkt CarPlay'ın başlaması ve aynı zamanda şarj olması bu mümkün müdür? Deneyen var mı?
Wifi açıkken doprudan bağlanmıyormu. Wifiyi açık bırakın

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Wifiyi derken telefonun internet paylaşımı mı açık olacak?

Aracınız
Civic FC5 2020

https://www.civictr.com/threads/kablosuz-carplay-e-baglanmak.259087/ bu konuda yazdım. Kablosuz carplay aparatını. Aynı dediğiniz şekilde kablosuz şarj pedinin üzerine koyuyorum ve kablosuz carplay de bağlı oluyor.

Aracınız
Civic FC5 2018
İyi akşamlar. 2018 exe aracımda apple carplay kabloyla sorunsuz çalışıyor ama kablosuz kullandığımda müzik ve seslendirmelerin sesi kısılıyor. Sonuna kadar sesi açsam da az çıkıyor ses. Ayrıca eskiden hey siri dediğimde arama, mesaj, YouTube music açılıyordu arabanın multimediası aracılığı ile şimdi telefonunuzun tuş kilidini açmanız gerekiyor diyor. Biraz uzun oldu ama benzer sorunu yaşayan varsa fikir verebilir.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
FC5 kasa için kablosuz android auto için uzun araştırmalar sonunda Carlinkit 4.0 ürününü buldum ve aldım. Araç ürünü carplay olarak görüyor ve android auto ekranını araca yansıtıyor. Ancak carplay olarak bağlandığı için gelen aramalarda arayan kişiyi hız göstergesinin altında göstermeyip sadece orta ekranda gösteriyor. Apple telefon bağlandığında arayan kişiyi hız göstergesinin altında da gösteriyor. Kablosuz carplay olarak kullanmak isteyen olursa ürünü aldığım fiyata verebilirim.

Geri