Kafamdaki sorular

ARKADAŞLAR SELAMLAR CÜMLETEN FC5 ARACIMA SİSLERE VE KISA FARA ZENON TAKTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM ÖNERİLERİNİZ NELERDİR AYRICA RESİMLERDE ÜRÜNLERİDE DÜŞÜNÜYORUM BİLGİ PAYLAŞABİLİRMİSİNİZ
3bb82aeb803a797c7f343b42dbaaf1b5.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
ARKADAŞLAR SELAMLAR CÜMLETEN FC5 ARACIMA SİSLERE VE KISA FARA ZENON TAKTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM ÖNERİLERİNİZ NELERDİR AYRICA RESİMLERDE ÜRÜNLERİDE DÜŞÜNÜYORUM BİLGİ PAYLAŞABİLİRMİSİNİZ

Yaptırmayı düşündüğünüz uygulamaların bir çoğu ile ilgili forumda konular mevcut arama yaparak fikir edinebilirsiniz, kısa far için örnek konu ekliyorum

https://www.civictr.com/showthread.php/6577-Civic-FC5-led-xenon-kısa-far

Sislerin ampülünü değiştirmek için sis farının olduğu yerdeki ızgarayı nasıl söküyoruz fb7 lerde vidayı sökünce çıkıyodu ama fc5 de vida göremedim

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Sislerin ampülünü değiştirmek için sis farının olduğu yerdeki ızgarayı nasıl söküyoruz fb7 lerde vidayı sökünce çıkıyodu ama fc5 de vida göremedim

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Sis cercevesini tamponu indirerek sokuyorlar. Cunku vida tamponun arkasindan atilmis durumda. Hatta dekoratif gunduz fari (agac dizayn, mustang, serit vb) taktiranlar bilir tamponun inmesi gerekiyor.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Sis ampulu degismesi icin o cercevenin sokulmesine ve dogal olarak tampon inmesine gerek yok. [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] abimizin gonderdigi videoda da detayli gosterilmis zaten. Sis cercevesi degisecekse isler degisir tabii. Komple tamponu indirttik :)

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

3bb82aeb803a797c7f343b42dbaaf1b5.jpg

Kısa far, uzun far ve sis lambalarını led yaptırdım keşke daha önce yaptırsaydım diyorum. Aydınlatma çok iyi. Uzunlar şimşek maşallah. Araca ayrı bir hava kattığını düşünüyorum. Cartown marka yaptırdım.

Geri