Kaldırıma çıktık (FB7)

Aracınız
Bir arkadaşımıza arac öğretirken malasef acemiginden kaldırıma cikti aracım ile icim acıdı vallahi abiler
6a10b6bb428676cec9566da00b29add2.jpg

1c3ebac54471fb0c3bbebc8d4b33d2e1.jpg

bdcc02f906e78a662ff29cc124cd2e3b.jpg

https://vimeo.com/164995929

Birde arac stop edili iken tıs diye garip bir ses cikiyor videoyu ondan dolayı çektim yardımcı olursanız sevinirim buyuk bir sıkıntı varmıdır. Kaldırım boyu standard bir kaldırım tampon da felan hicirdey yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Abi büyük geçmiş olsun?, ses konusunda fikrim yok,umarım ciddi birşey yoktur.

E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Bir kaç tahminde bulunmak isterim tamamen sallamasyon olacak ama gülmeyin :)

1 ) klimanın kanallarından gaz kaçırması

2 ) motor da ki yağın , sıcak yağın , soğuma sesi de olabilir , baloncuk baloncuk yapar ses verir

3 ) Bobinlemeden de gelebilir o ses , sonuçta elektrik akımı voltaj falan geçiyor , bakır tellerden de geliyor olabilir.

4) Su borularında ufak bi delik varsa , nokta kadar ordan da ses verebilir...

5) Elektronik yüklü oldugu için araç , devrelerde bazen ses olur belki onu işitiyorsundur. Bu da bi ihtimal...

Geçmiş olsun buarada direk konuya daldım da , servise gittiğinde bi göster durumu ama her zaman yapıp yapmadığını bilmiyoruz sonuçta takip et derim o noktada..

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2423]erdoganbatu[/MENTION] Geçmiş olsun, resimlerde problem gözükmüyor, aracın altına girip kartere bir bakın yamulma var mı diye yoksa zaten problem yok demektir :)
Bahsettiğin ses video da kaçıncı snye de duyuluyor?

Aracınız
Civic FB7 2012
Aracınız, acemi birine araç sürmeyi öğretmek için uygun değil bence, bununla geçmiş olsun

Aracınız
Yorumlar icin teşekkür ederim.

Servise götürdük az tartışma yasadık servis ile ama hallettik.Baktırdım baya bi hic sıkıntı yok cok sukur sadece alt plastik varya orda küçücük bir deforme var serviste kendi ustamda cok önemsiz birsey o plastik onun icin var felan dediler.Haklisiniz hocam birde surucu bayandı heycan yaptı fren yerine gaza bastı allahtan sert basmadı birde el frenini hemen çekerek uçuruma sureklenmeekten kurtardirdik kendimizi birdaha tövbe diyorum :) Kıyamadım oğluma temizliğini felan yaptık hediye olarak depsounu felan fulledik

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
[MENTION=2423]erdoganbatu[/MENTION] geçmiş olsun tekrardan. Bu tarz işler için pazar yerleri çok daha uygun. Ucuz atlatmışsın yine. Buna şükür. [MENTION=2978]muratela[/MENTION] ya sonuna kadar katılıyorum.

Geri