Civic FB7 Kaloriferden sıcak geliyor

Aracınız
Civic ES7 2001
Aracım 2012 fb7 yaz oldugu için klima hi konumunda klima kapalı kalorifer kapalı ama petekler den hafif ılık geliyor klima açıkken sogutmada filan bir sıkıntı yok nedeni ne olabilir

G3421 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
peki siz bu anlattiginizi denediginizde ic hava sirkülasyonumu acikti dis hava alma dugmesimi acikti buyuk ihtimal dis hava alma dugmesi acikti oyuzden dediginiz sey olmustur ic hava surkulasyonunda bu dediginiz olmuyor hi dede oksa lo dada olsa
Arkadaslar ic-dis la alakasi yok aracinizi high konumuna alip klimayi kapatin bi sure sonra elinizi petege yaklastirdiginizda cok hafif ilik bir havanin verdigini goreceksiniz. Low konumuna alip tekrar deneyin petege tekrar elinizi koyin cok hafif serin bir havanin geldigini goreceksiniz bende sasirmistim bu duruma bakimda servise sormustum normal demisti ordan biliyorum. Eger arkadasin bahsettigi sey buysa cozum bu sizde araclarinizda deneyebilirsiniz.

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

SM-J720F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaslar ic-dis la alakasi yok aracinizi high konumuna alip klimayi kapatin bi sure sonra elinizi petege yaklastirdiginizda cok hafif ilik bir havanin verdigini goreceksiniz. Low konumuna alip tekrar deneyin petege tekrar elinizi koyin cok hafif serin bir havanin geldigini goreceksiniz bende sasirmistim bu duruma bakimda servise sormustum normal demisti ordan biliyorum. Eger arkadasin bahsettigi sey buysa cozum bu sizde araclarinizda deneyebilirsiniz.

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Evet hocam sizin dediğinizde doğru. İlk mesajımda bende ondan bahsettim. Kalorifer ve klima farketmez en son hangi ısıda kalırsa ve eğer iç sirkülasyon kapalı değil ise araç hızına bağlı olarak içeriye hava girer. İçeri giren hava ısısıda son bırakılan ısı göstergesine yakın olur.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
bende ayni seyden bahsediyorum ahmet hocam arkadasin sikintisi buyuk ihtimal disardan hava alma dugmesinin acik olmasi bende oyuzden ic hava sirkülasyon dugmesine basin dedim.

SM-J720F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
İkinizde doğru söylüyorsunuz. Sadece bakış açınız farkı. Burada konu sahibi nasıl birşey istiyor onu öğrenmek lazım. Bilgi için ise belirtildi. Hiç hava gelmesin istiyorsa onuda belirtmiş olduk.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Aracınız
Civic ES7 2001
Geri