Kampanya Hondacı Hondacıya yol verir

Aracınız
Civic FC5 2018
Aslında bahsedilen güzel birşey ek olarak bütün forumda ki arkadaşlar hemfikir olup yaya geçitlerinde yayalara yol vererek bir Honda'cı farkındalığı oluşturabiliriz ve buda diğer araçlara sirayet eder.

MI 8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Cok onemli bir davranış olur ben sahsen dikkat etmeye çalışıyorum. Hondalar arası bu dayanışmayı daha da dillendirmek lazım

Aracınız
Civic FC5 2018
Sadece 1,5 aydır Honda sahibiyim. Trafikte gördüğüm tüm Honda'lara yol veriyor, kornaya basıyorum. Bazıları selamı alıyor, bazıları rahatsız mı bu diye bakıyor.

MI 8 Explorer Edition cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bazen bana da denk geliyor karsidaki civic ten yapinca bende maksadini anlamak icin baktığım oluyor.?

Aracınız
Civic FC5 2018
İnsanlığa faydalı olacak güzel bir konu olmuş... ??????

Bunu trafikte yayalar dahil herkese yapalım ki Hondacı olmayanlar da Hondacılara saygı duysun ve örnek alsın... Böylelikle insanlığa daha geniş bir yelpazede katkımız olsun...

Hondacılara da bir tık fazlasını yaparız tabiki... ☺??
???

Aracınız
Civic FC5 2019
Motorcuların dayanışmasına oldum olası imrenmiştim. Şimdi Hondacilara nasip olacak demek. Oluşumumuz hayırlı olsun :))

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
arkadaşlar merhabalar. bende honda yokken honda'cılara yol veriridim daima, kendimi alamazdım. bugün ise honda aracımızla gördüğüm honda'lara selam veriyorum, selektör yapıyorum, yol veriyorum yani hürmet gösteriyorum ama şimdiye kadar bana yapanını da görmedim :) bu arada servise gittiğim gün fb7 sahibi bir abimiz hassasiyetle hâlâ kışlıkları takmadığımı farkedip çıkışta beni durdurup güzel önerilerde bulunmuştu, mutlanmıştım :) muhabbet ile.

Geri