‼️‼️❌Kampus web ??‍♂️‼️‼️

Aracınız
Civic FB7 2013
Kampüs web diye reklamlarını yaptığınız site ; anladığım kadarıyla hristiyanlık ve İsa (as) dan bahseden bir site.
Forum üyelerinin %90 nın belki de daha fazla müslüman olduğu kanaatindeyim
Bu sebeple bu gibi reklamların böylesine aktif bir form da olmaması lazım diye düşünüyorum
Ne dersiniz arkadaşlar
Dikkatini çeken oldu mu acaba?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Evet hoş bir durum değil. Reklamları kendimiz seçemiyoruz diye biliyorum. @NoFeaR hocamdan bilgi alalım.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Murteza Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz, öncelikle sistemin nasıl işlediğini anlatayım, sitemizde bir çok büyük site gibi google reklamlarını kullanıyor, googe reklam verenlerden para karşılığı reklamı alıyor ve reklam yayınlayan tüm sitelere bu reklamları kendi algoritması ile yayınlıyor. Bizim burada yapabileceğimiz sadece panelden yakalayabildiğimiz reklamları engellemek oluyor. Daha öncede konusu geçen reklam ile ilgili bildirim gelmişti yakalayabildiğimiz tüm reklamları engelledik ama yine farklı formatlar ile benzer reklamlar çıkmaya başladı. Panelden tekrar engellemeye çalışacağım ancak bu engelleme %100 sonuç vermiyor bilginiz olsun.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Murteza Engelleme kontrolleri yaparken eski engellediklerimi de buldum anlaşılan o ki format değiştirip reklama devam ediyorlar.

1602626593464.png

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bulduğum tüm reklamları engelledim bu şekilde toplam 26 adet reklam formatı bulunuyordu.

1602628028683.png

Aracınız
Civic aracım yok
Bu reklamlar kullanıcılarla da alakalı sanırım . İnstagram yada araba markaları , alışveriş sitelerinde gezinirken yanlışlıkla tıklasanız bile tarayıcıya yapışıyor . Atıyorum dün çiçek sepetinde hediye baktım bu formun içinde heryerinden çiçek sepetiyle alakalı görseller fışkırıyor. Sanırım reklam engelleyici 3. Parti uygulama yükleyip çözmeye çalışacağım.

Aracınız
Civic FB7 2013
Bu konu beni de uzun zamandır fazlasıyla rahatsız ediyor ben hristiyanlıkla ilgili arama yapmadığım halde bu reklam çıkıyor eminim başka kullanıcılar da aynı şeyi yaşıyordur.

Bu arada 3. parti yazılımlar, eklentiler ile verilerinizi paylaşıma açmış oluyorsunuz dikkatli olmakta fayda var. Umarım bu reklamlar tamamen kesilir.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
@Murteza Engelleme kontrolleri yaparken eski engellediklerimi de buldum anlaşılan o ki format değiştirip reklama devam ediyorlar.

Ekli dosyayı görüntüle 262076
Hocam elinize sağlık emek verip uğraşıyorsunuz.

Ama kimse bu reklamı gördü ve ya tıklayıp girdi diye dinden çıkacak değil.

Bu sitenin de yürümesi ve hizmetine devam edebilmesi için ya bağışa ya da bu reklamlara ihtiyacı var.

Aracınız
Civic aracım yok
Hocam elinize sağlık emek verip uğraşıyorsunuz.

Ama kimse bu reklamı gördü ve ya tıklayıp girdi diye dinden çıkacak değil.

Bu sitenin de yürümesi ve hizmetine devam edebilmesi için ya bağışa ya da bu reklamlara ihtiyacı var.
Hocam sadece bu başlık altında tek sayfada 6 reklam var . Bazen sayfaya aşağıya doğru indirmek için yanlışlıkla tıklıyorum . 3 4 yeni sayfa açıyor kendiliğinden. Sonrasında telefon reklamlardan kasıp duruyor. Telefonla alakası yok çünkü başka forum sitelerinde bunu yaşamıyorum ki onlarda da reklam var. Telefon haliyle kasınca reklamada tıklıyorum ister istemez. Hiç değilse forum kasmasın yeter benim için reklam olsun .

Geri