Kapı altı logo

Kesinlikle yapılması tavsiye ettiğim uygulama geceleri kapıları açtığınızda tüm dikkatler üzerinizde ;D

2n2bms.jpg

xdsebs.jpg

2aam42q.jpg

2m3fvao.jpg

ocelot

0
Ynt: Kapı altı logo

Hocam çok güzel görünüyor. Bende netten aldım aslında kapı altı logosu. 35 TL'ye mi neydi. Benimki delmeli olanlardan değil. Ancak sonradan korktum takmaya. Elektrik ile ilgili sıkıntı olur mu diye?

Bir de abi serviste mi taktırdınız yoksa normal elektrikçide mi?

[quote author=OcEloT link=topic=36.msg137#msg137 date=1390480587]
Hocam çok güzel görünüyor. Bende netten aldım aslında kapı altı logosu. 35 TL'ye mi neydi. Benimki delmeli olanlardan değil. Ancak sonradan korktum takmaya. Elektrik ile ilgili sıkıntı olur mu diye?

Bir de abi serviste mi taktırdınız yoksa normal elektrikçide mi?
[/quote]

İnternettekilerin markasını bilmiyorum ama ben aksaraydan aldım 50 tlye almıştım bunlarında kademeleri var bu sadece gece belli oluyor birde gündüzde belli olan var ama o 90 tlmi neydi en son . benimkisi delmeli olanlardan ilkte tereddüt ettim ama sonra bişey olmıyıcağını çözdüm zaten .
belkide 10 ay olucak sıkıntı olmadı neden olsunki sorduğumda da olmıyıcağını söylemişlerdi.
montajı bir tanıdığımla yaptım keşke fotolarını çekseydim akıl edemedim kısaca anlatıyım döşemeyi eliniz giricek kadar açın zaten altta ışığı var elektiriği o ışıktan alırsanız ne sorun olucak zaten oraya ışık için elektrik çekmişler ben o ışığın kablosuna bağladım içinde delmek için bir alet veriyorlar onla deldik zaten küçük bir delik törpüledim delinen yeri sonra yerleştirdik kapılar açılınca yanıyor. isterseniz kapıda bağlı olan ışığın kablosunu direk logoya verin öylede oluyor ben iptal etmeden yaptım

bu arada 10.000 bakıma gittiğim zaman servis danışmanı bile bu ne güzel birşey dedi birkaç servis elemanını çağırdı baktırdı hayranlıkla baktılar

ilk görenler fabrika çıkışı zannediyor delinen yere cuk diye oturuyor zaten :)

ocelot

0

Teşekkürler hocam. Hafta sonu takayım o zaman.

Nedense bu arabaya cam suyu koyarken bile içim bir hoş oluyor. Baba arabasından sonra ilk kendi aracın olunca böyle oluyormuş demek ki... :D

[quote author=OcEloT link=topic=36.msg142#msg142 date=1390481322]
Teşekkürler hocam. Hafta sonu takayım o zaman.

Nedense bu arabaya cam suyu koyarken bile içim bir hoş oluyor. Baba arabasından sonra ilk kendi aracın olunca böyle oluyormuş demek ki... :D
[/quote]

Binerken bile sevinç duyuyorsanız civic seçmekle doğru karar vermişiniz demektir :)

[quote author=Attila Khan link=topic=36.msg149#msg149 date=1390483864]
Berk bu cok güzelmis peki o logonun cikmasi icin mevcut aydınlatmaya birsey mi taktın yoksa ayrı bir aparat mi aldin nasil birsey bu böyle takınca kapı rahat kapanıyor mu yada nasıl oluyor ?
[/quote]

yok küçük bir el feneri düşünün avuç içinden daha küçük onu deldiğiniz yere direk takıyorsunuz deldiğiniz yerden soktuğunuz zaman direk oturuyor çıkma gibi bir şansı yok zaten . düşemeyle bir oluyor sürtme gibi bir olay yok

bende serviste 120 tl ye taktırdım arabaya bi başka hava katıyor kesinlikle civic aracınız varsa yaptırılacak ilk 5 e girer

Bu kapı altı laser logo süper bişey yaa en kısa zamanda bende alacağım. Benim ilk aracım değil ama en sevdiğim aracım diyebilirim. İşteyken bir an önce çıkıp civiğime binmek için adeta sabırsızlanıyorum. :)

Geri