Civic FD6 Kapı gergisi

Necip

0
2007 HONDA Civic aracımın 4 kapısı da açıldığı zaman durmuyor hemen kapanıyor gergiler bozulmuş olabilir mi yoksa hepsi mi böyle oluyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Ne kadara mal olduğu bilgisini öğrenip bizimle paylaşır mısınız? Ben de uzun zamandır yaptırmak istiyorum ama sök-tak işlemine ne kadar isterler emin olamadım.
100 lira verdim hocam hepsine

Aracınız
Civic FD6 2009
Boşa gergi tamiri için o plastiklerden almayın. Ben bu tamir kitini aldım ön kapı çok kullanıldığı için 2 ayda gene gevşedi. İçine koyduğumuz plastik eriyor parçalarıda dışarı geliyor. Boşa emek harcamayın buna .

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Boşa gergi tamiri için o plastiklerden almayın. Ben bu tamir kitini aldım ön kapı çok kullanıldığı için 2 ayda gene gevşedi. İçine koyduğumuz plastik eriyor parçalarıda dışarı geliyor. Boşa emek harcamayın buna .
Bende 4 kapı için aldım aylardır taktırmayı bekliyor, haftaya taktıracağım, o kadar kısa gidiyorsa üründe sıkıntı olabilir mi, aldığınız yere bir sorun isterseniz.

Aracınız
Civic FD6 2009
Bende 4 kapı için aldım aylardır taktırmayı bekliyor, haftaya taktıracağım, o kadar kısa gidiyorsa üründe sıkıntı olabilir mi, aldığınız yere bir sorun isterseniz.
Hocam linki koydum 4 tane kapı için 50 tl olanı aldım. Birde 4 kapı için 100 tl olanı var belki o daha kalitelidir ama artık uğraşamam. Satıcıyada yazacağım. Daha önce gruplarda dayanmadığını söyleyen arkadaşlar olmuştu ama yinede şansımı deniyeyim dedim tutmadı. Bakalım ilerleyen zmanlarda belki orjinal gergi takımı alırım yada daha sağlam malzeme buluruz artık.

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Adam ilanı kaldırmış eksi yorum yiyiynce

Barrer firması, ilanlar halen duruyor. Bence firmayla iletişime geçin derim.

Aracınız
Civic FD6 2009

Barrer firması, ilanlar halen duruyor. Bence firmayla iletişime geçin derim.
Ben artıdörtaksesuar diye bir satıcıdan aldım. Parasında değilim hocam boşa uğraşıp taktık yorucu bir iş gibi gözükmesede yazın sıcağında zor oluyor. Artı kapı döşemelerini sökerken segmanların kırılma ihtimali var. Boşa zaman kaybı ne diyeyim .

Aracınız
Civic FD6 2010
Bu plastiği kullanirken içine gress yağı sürmek gerek bence. Aşınma çok fazla oluyor aksi durumda. Bu da o plastiği eritiyor. Dayanımı az oluyor.

Geri