Kapi ic paneinin sokumu

Kapi ic panelinin sokumu hakkinda bilgi si olan varsa yardim istiyorum yere yansiyan logo montaji yapmak istiyorum da...kapi panelinin sokumunde dikkat edilmesi yerler varmi.....

honda hayat onda

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ynt: Kapi ic paneinin sokumu

Emre hocam kapı panelini sökmeden, aydınlatmayı sökerekte yapabilirsin gibime geliyor.
Yuvarlak delinen modelden ise kapı üzeride aydınlatmanın hemen yanına delik delip, aydınlatmayı yerinden söküp aydınlatma deliğinden montajını ve elektrik bağlantısını yapabilirsin, biraz uğraştırır ama paneli sökmeye hiç girmemiş olursun ;)

Oyle de olabir ama kapinin uc kisminda olmasi daha ii gibi geliyor...bu arada bulusmada bende katilmak istiyorum ufak bu sorunum var oo tarihte eskisehirde olma ihtimalim icin ram birsey diyemiyorum listeye benide ekleyin....

honda hayat onda

Aracınız

Önce kapı kumanda düğmelerinin bulunduğu kapı kolundaki plastik kapak sökülecek. Burada tırnaklara dikkat etmek lazım. Daha sonra bu kolçak çıkınca orta içte bir vida var. Bu çokarılacak. Daha sonra kapı döşemesi alt taraftan geriye doğru çekilerek sökülüyor. Döşemeyi tutan plastik klipsler çok rahat sökülüyor. Çıkan ses sizi korkutmasın.. bir de kapı açma kolunun plastiğindeki tırnaklara dikkat etmek gerekiyor.

Tsk ederim ..elektrik baglntisini kapi alti aydinlatmasindan yapmayi dusunuyorum paralel cektigi zaman sikinti olurmu birde baglanti hakkinda bilgisi olan varsa yardimci olursa sevinirim....+ - olaylari

honda hayat onda

Geri