Kapı içi saklama alanına kaplama.

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba arkadaşlar Fc5 civic için kapı içi saklama alanına yumuşak ses yapmasını engelleyecek bi malzeme arıyorum. Kullanan var mı? İnternette araştırdım baya birşey bulamadım.

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
selamlar içerisine plastik kaplama koydum yan kısımlardan çok ses olmuyor zaten iş gördü. basit bir çözüm arıyorsan işine yarayabilir.

Ekli dosyalar

• pls.JPG
    pls.JPG
    56.4 KB · Görüntüleme: 170
Aracınız
Civic FK7 HB 2019
ben çamkıran garaj dan almıştım. fs tuning, honda burada hepsinde var. fiyatıda 50-60 tl gibi. ben memnun kaldım.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bende de şu an Civic yazılı pedlerden var.

Bu linkteki üründen de almayı düşünüyorum premium hissi verir gibi.
Kimisi koku yapıyor yazmış bu tarz ürünlere varmı forumda kullanan ?

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Aracınız
Civic FC5 2020
Bende de şu an Civic yazılı pedlerden var.

Bu linkteki üründen de almayı düşünüyorum premium hissi verir gibi.
Kimisi koku yapıyor yazmış bu tarz ürünlere varmı forumda kullanan ?

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????
Valla hocam tamda istediğim malzeme ya çok teşekkürler.Ben 1.5 Turbo executive + prestij paket aldım başka bir ilden bayramdan sonra nasipse gelecek. Yakınımdaki bayide satılmış olan aracı inceledim torpidosu buna benzer bi malzemeden kaplıydı çok şaşırdım açıkçası çok güzel duruyordu fakat kapı içlerinde herhangi bir kaplama yoktu.

Aracınız
Civic FC5 2020
Valla hocam tamda istediğim malzeme ya çok teşekkürler.Ben 1.5 Turbo executive + prestij paket aldım başka bir ilden bayramdan sonra nasipse gelecek. Yakınımdaki bayide satılmış olan aracı inceledim torpidosu buna benzer bi malzemeden kaplıydı çok şaşırdım açıkçası çok güzel duruyordu fakat kapı içlerinde herhangi bir kaplama yoktu.
Merhabalar aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın nasip olursa bende almayı düşünüyorum sizin araç kaça mal oldu.

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhabalar aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın nasip olursa bende almayı düşünüyorum sizin araç kaça mal oldu.
Yalnız büyük ihtimalle bulamazsınız 1.5 executive prestij paket. Çünkü stoklarla sınırlıymış(Yurtdışına gönderilen araçlar avrupada satışlar azaldığı için ve türkiyede talep fazlalığı olduğu için). Türkiyedeki sedan executive+ lardan baya donanım ekstrası var.

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
bende 1.5 sport+ presitj paket aldım. torpido resimlerde ki gibi pütürlü bir malzeme ile kaplı ama kapı içlerinde birşey yok. oralara yukarda yazdığım kauçuklardan aldım. şuan için sorun yok benim en çok gözüme vites çevresi ve orta konsolda ki plastik kısımlar batıyor ama şimdilik ellemek istemiyorum. çok çizilirse karbon görünümlü olanlardan almayı düşünüyorum.

Geri