Kapıdan gelen sesler

Direklerden geldiğini düşündüğünüz sesler için fotoğrafta işaretlediğim noktalara parmağınız ile baskı uygulayın. Bu noktalardan da ses geliyor olabilir. Aklınızda bulunsun
Çözümü ise her zamanki gibi arkalarına keçe koymak.20190702_182214.jpeg20190702_182147.jpeg

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
O twitter içinden de geliyor müzik bas vurunca.

Aracınız
Civic FC5 2017
O bölgede sesin nereden geldiğini ben aracımda bulup giderdim. Sana da tecrübemi aktarayım denemek istersen diye. Öncelikle kesinlikle ses senin gösterdiğin yerden gelmiyor demiyorum. O bölgeden geliyor gibi görünüyor ama noktayı tam olarak buldum. Belki senin aracında farklı yerdedir.

Soldaki sütun içerisindeki plastik airbag kapağını sökmen gerekiyor. Bunun için airbag yazan logoyu bir tornavida yardımı ile çıkarıp altındaki yıldız vidayı sök sonrasında çektiğinde koruma kapağını elinle söküp çıkarabilirsin. Bu koruma kapağının alt kısmı öncedende farkedeceğin üzere cama doğru ve direksiyona doğru oynuyor. Bu hareketlilikte plastik parçanın cama temas etmesine ve tıkırtılı yolda cama vurarak ses çıkarmasına sebep oluyor. Servise götürürsen içine bir kat yapışkan sünger besleyip gönderiyorlar. Aslında olması gereken; plastik aksamın aşağıdaki oturduğu tırnağın etrafını bez bant ile sarmak ve yuva içinde hareket etmesini azaltmak. Cama gelen yerine ve göğüslüğe gelen yerlerinede bez bant yapıştırdığın zaman ses kesiliyor.

Senin gösterdiğin twiter plastiğinden de ses geliyor olabilir benim aracımda ondan gelmediği için orayı kurcalamadım.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri