Kaput dalgalanma ve c sütunu göçüğü

kayhanbozkus

0
Yönetici
Aynen... gocugun resmi falan her turlu var. Ama su kaput dalgalanma olayini daha goremedim. Merak ediyorum nasil bir sorun oldugunu.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=15109]seyitimdat[/MENTION] yanlis anlamayin bundan sikayet eden cok insan var. Fakat herhangi bir video falan ceken olmadi. Sadece merak ediyorum nasil bir oldugunu.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Bu dalgalanma olayına bende inanmıyordum ama rüzgarlı bir havada yüksek hızda giderken gerçek olduğuna gözlerimle şahit oldum. Kaput resmen çarşaf gibi sallanıyordu.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Ilginc [MENTION=15109]seyitimdat[/MENTION] bayrak gibi sallanan kaputu kamera nasil yakalamiyor.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Beyler Burda şunu fark ettim. Söylenen şeyler sanki abartıymış gibi inanılmak istenmiyor. Lakin bizde bu araçların kullanıcıları olarak olmayan bir şey hakkında kimseyi aldatmak amacıyla konuşmuyoruz. Yani böyle birşey mevcut olduğu için siz değerli formdaşlarımıza bunu söylüyoruz inanıp inanmamak size kalmış

Beyler Burda şunu fark ettim. Söylenen şeyler sanki abartıymış gibi inanılmak istenmiyor. Lakin bizde bu araçların kullanıcıları olarak olmayan bir şey hakkında kimseyi aldatmak amacıyla konuşmuyoruz. Yani böyle birşey mevcut olduğu için siz değerli formdaşlarımıza bunu söylüyoruz inanıp inanmamak size kalmış

Aynen doğru söylüyosun hocam,Bir kişi değil bir çok kişi aynı şeyden bahsediyor....Olmayan bir şeyden mi şikayetçi insanlar

kayhanbozkus

0
Yönetici
Anlatmak istedigim buydu fakat herkes alingan. Ben inanmiyorum demedim sadece video falan yukleyen yok. Gorsekte sorunun ne oldugunu bilsek. [MENTION=15526]bigbrother[/MENTION]

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Geri