Kaput dalgalanması ile ilgili islem

Aracınız
Civic FC5 2018
Benim arabada kaput zaten çok kolay kapanıyodu. Bu ayardan sonra kaput kapanmıyor gibi bişey yok öncekine göre biraz yukardan bırakıyorum hepsi bu. O da kaputun uçacak gibi sallanmasından iyidir bence

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam sıkı olması da sıkıntılı kaputu kapatmak için bastırıyorsunuz iyi bir şey değil bırakmak lazım 10 cm mesafeden ayarını düzeltsinler bence @BC_552
keske bastirarak kapansa, yari acikliktan tüm . kuvvetle asagiya ittirmeden kapanmiyor.

FC5_ELEGANCE

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bence kaput boşluğuna özel lastik tarzı bir malzeme ile rüzgar girişi engellense nasıl olur acaba :unsure:

Bir buçuk ay önce fc5 elegance aldım. Forumda okuduğum için yüksek hızda kaputta titreme varmı diye baktım. 170 km de solda titreme başladı. Hemen sağa çektim. Kaputu açıp lastik takoza baktım. Soldaki lastik takozun aşağıda kaldığını kaputu desteklemediğini gördüm. Takozu ayarladım. Yani kaputa destek olacak şekilde yükselttim. Tekrar yüksek hızda denediğimde titreme kalmamıştı.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

FD6 , FB7 cıvıc’in gözünü seveyim bune abi gider 2016 çok düşük km hatasız bi FB7 alır binerim

EK1 - ES7 - EP2 - FD6

Tamam motor şanzıman yine sorunsuzda sıfır arabalarda bukadar kaporta sorunu olmaması lazım ya

EK1 - ES7 - EP2 - FD6

Aracınız
Civic FC5 2019
Bir buçuk ay önce fc5 elegance aldım. Forumda okuduğum için yüksek hızda kaputta titreme varmı diye baktım. 170 km de solda titreme başladı. Hemen sağa çektim. Kaputu açıp lastik takoza baktım. Soldaki lastik takozun aşağıda kaldığını kaputu desteklemediğini gördüm. Takozu ayarladım. Yani kaputa destek olacak şekilde yükselttim. Tekrar yüksek hızda denediğimde titreme kalmamıştı.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba.

Bir fotoğraf ile parçanın ayarını gösterebilir misiniz?

Geri