Civic FC5 Kaput Dalgalanması

Aracınız
Civic FC5 2020
Herkese merhaba,
Bu konu hakkında daha önce başka içerikler de yazılmış, onları da okudum fakat genel olarak söylenen şey yetkili servise gidip ayar yaptırılmasıydı. Aracımı geçtiğimiz aralık ayında İzmir'de satın aldım ve şu an 6 binde. İlk aldığım günden beri dikkatimi çeken kaput dalgalanma olayı artık daha çok rahatsızlık vermeye başladı. Aracı satın aldığım yetkili servise gidip bu durumu söylediğimde ayar yaptıklarını söyleyip gönderdiler fakat ilk halinden de daha kötü duruma getirmişlerdi. Daha sonra düzeltmeleri için tekrar gittim, yine ayarladıklarını söylediler fakat hala devam ediyor. Otoyolda hava rüzgarlı olmasa dahi 130-135 km/h civarlarında başlıyor bu dalgalanma. Servisten de düzgün bir sonuç alamadığım için nasıl bir yol izlemeliyim diye düşünüyorum. Var mıdır tecrübesi ya da fikri olan? Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2020
servisler doğru dürüst ayarlamıyor ve hatta sonucta kaputun ön tarafında ufak kırılma izleri oluyor malesef. ben en son sanayide bir kaportacıya ayarlattım sorun çözüldü artık dalgalanma ve kırılma olmuyor
Nasıl bir ayar yapıldı acaba? Herhangi bir kaportacı bunu ayarlayabilir mi, en azından nasıl bir yöntem uygulaması gerektiğini söylesek daha iyi olabilir galiba...

ben o hızlara cıktım öyle birsey görmedim. bariz şekilde hareket halinde iken görülüyormu yada tüm civic lerde oluyormu bu
Hepsinde varmı bilmiyorum,. bende vardı kendim biraz ayarladım. Çamurluk üstü plastik parçalar 2020 moderller de yoktu, onları alıp taktım neredeyse kalmadı.

M2007J3SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkese merhaba,
Bu konu hakkında daha önce başka içerikler de yazılmış, onları da okudum fakat genel olarak söylenen şey yetkili servise gidip ayar yaptırılmasıydı. Aracımı geçtiğimiz aralık ayında İzmir'de satın aldım ve şu an 6 binde. İlk aldığım günden beri dikkatimi çeken kaput dalgalanma olayı artık daha çok rahatsızlık vermeye başladı. Aracı satın aldığım yetkili servise gidip bu durumu söylediğimde ayar yaptıklarını söyleyip gönderdiler fakat ilk halinden de daha kötü duruma getirmişlerdi. Daha sonra düzeltmeleri için tekrar gittim, yine ayarladıklarını söylediler fakat hala devam ediyor. Otoyolda hava rüzgarlı olmasa dahi 130-135 km/h civarlarında başlıyor bu dalgalanma. Servisten de düzgün bir sonuç alamadığım için nasıl bir yol izlemeliyim diye düşünüyorum. Var mıdır tecrübesi ya da fikri olan? Şimdiden teşekkürler...

Merhaba, terakkiden aldım 150 km hıza ulaştığımda aynı şekilde gördüm, servise götüreceğim bakalım çözebilecekler mi. Siz hangi servise götürdünüz?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba, terakkiden aldım 150 km hıza ulaştığımda aynı şekilde gördüm, servise götüreceğim bakalım çözebilecekler mi. Siz hangi servise götürdünüz?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Merhaba,
Ben aracı Çamkıran'dan almıştım. Daha sonra ayar için de oraya götürdüm. Ayarladıklarını söylediler fakat hiçbir değişim olmadı maalesef. Siz Terakki'de ayarlattıktan sonra bir düzelme olursa dönüş yapabilirseniz sevinirim. Bir de orada denemiş olurum hiç değilse.

Geri