Kaput Koruma

DGN

Ad Soyad
Doğan Koçak
Aracınız
Civic FE1 2021
Arkadaşlar merhaba. Ben de yeni aranıza katıldım. Aracıma kaput koruma uygulaması yaptırmayı düşünüyorum. Sizce yetkili serviste mi yaptırmak mantıklı olur yoksa tek işi bu işlemler olan merkezlerde yaptırmak mı daha mantıklı? Fiyatları birbirine yakın bu arada.

CPH2109 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar merhaba. Ben de yeni aranıza katıldım. Aracıma kaput koruma uygulaması yaptırmayı düşünüyorum. Sizce yetkili serviste mi yaptırmak mantıklı olur yoksa tek işi bu işlemler olan merkezlerde yaptırmak mı daha mantıklı? Fiyatları birbirine yakın bu arada.

Merhaba, dışarıda daha kaliteli ve daha ucuza yapılır. Her şeyi yetkili servise yaptırmanıza gerek yok bence.

DGN

Ad Soyad
Doğan Koçak
Aracınız
Civic FE1 2021
Peki sizce kaput koruma uygulaması gerekli midir ? Malum aracın kaputu biraz uzun. Belli başlı faydaları olduğu ifade ediliyor ancak uzun vadede boyaya zarar verir mi? Kaş yapalım derken göz çıkarmış olmayalım sonra.

Aracınız
Civic FC5 2020
Peki sizce kaput koruma uygulaması gerekli midir ? Malum aracın kaputu biraz uzun. Belli başlı faydaları olduğu ifade ediliyor ancak uzun vadede boyaya zarar verir mi? Kaş yapalım derken göz çıkarmış olmayalım sonra.

Boşverin yaptırmayın evet uzun süre sonra boyayı söküyor film

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019

Kesinlikle yaptırmalısınız. Boya çok ince ve taş izleri gün geçtikçe artıyor. Kaliteli bir kaplama yaptırırsanız boyaya hiçbir zararı yok. Yaptırmazsanız bir kaç ay sonra pişman olacağınızın garantisini veririm.

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021

Servsite yaptırsanda bi garantisi yok dışarıda 50-100 tl fark varda dışarıdaki yapanlar ile serviste yaptırmak mantıklı olabilir

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

DGN

Ad Soyad
Doğan Koçak
Aracınız
Civic FE1 2021
Hangi ilde ne kadar fiyat aldınız? benim de yenileme zamanı geldi kaput filminin
İskenderun'da kurumsal firmalardan sadece Sonax var bu işlemi yapan. Ürün türüne göre 1700-2000 arası fiyatların değiştiği bilgisini aldım ancak gidip ürünlerin içeriğini inceleme imkanım olmadı. Bir çok forumda poliüretan ürün tercih edilmesi tavsiye ediliyor.

Ad Soyad
Halil Küçükekiz
Aracınız
Civic FE1 2021
Kesinlikle yaptırmalısınız. Boya çok ince ve taş izleri gün geçtikçe artıyor. Kaliteli bir kaplama yaptırırsanız boyaya hiçbir zararı yok. Yaptırmazsanız bir kaç ay sonra pişman olacağınızın garantisini veririm.
Bencede yapılmalı ben kaputu yaptırdım ama tamponu yaptımamıştım pişman oldum tamponda logo altında ve üstünde taş sekmesinden dolayi iz oldu sedefli boya oya olduğu için rütüş yaptım ama. Sedefini kendim yapmadım kaportacı 500 tl fiyat çıkardı boyası benden işçilik için bence yaptırmışken ön üç parçayı yaptırın astar olmadığı için taşın vurduğu yerdeki boya direk atıyor

DGN

Ad Soyad
Doğan Koçak
Aracınız
Civic FE1 2021
Bencede yapılmalı ben kaputu yaptırdım ama tamponu yaptımamıştım pişman oldum tamponda logo altında ve üstünde taş sekmesinden dolayi iz oldu sedefli boya oya olduğu için rütüş yaptım ama. Sedefini kendim yapmadım kaportacı 500 tl fiyat çıkardı boyası benden işçilik için bence yaptırmışken ön üç parçayı yaptırın astar olmadığı için taşın vurduğu yerdeki boya direk atıyor

Siz nerede yaptırmıştınız acaba ? Dediğiniz gibi ön kısmı komple yaptırmak daha mantıklı ama kesinlikle poliüretan ürünler tavsiye ediliyor. Onlarında fiyatları malum biraz yüksek. Sizin kaput koruma poliüretan mı?

Geri