Kar sembol u hakkinda

zevra

0
Tskler mesut hocam açıklamalı bilgiler icin.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Bugun hava -2 ye dustu kar isareti cikmadi bende neden acaba? Bilgisi olan varmi ayar mi yapmam lazim

Sent from my iPhone using Tapatalk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bugun hava -2 ye dustu kar isareti cikmadi bende neden acaba? Bilgisi olan varmi ayar mi yapmam lazim

Hocam, bu uyarıyı bir defa veriyor gözden kaçırmış olabilirsiniz, uyarı için ayar vs yapmanıza gerek yok ;)

buz.jpg

Hakan Uzun

0
Yönetici
Hocam, bu uyarıyı bir defa veriyor gözden kaçırmış olabilirsiniz, uyarı için ayar vs yapmanıza gerek yok ;)

Ekli dosyayı görüntüle 246

Hocam su anda arabayi calistirdim -1 derece hava sadece -1 yazan kisim yanip sonuyor baska birsey olmuyor ne yapmam lazim anlayamadim herhangi bir isaret cikmiyor

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=442]hakan uzun[/MENTION]

Hocam anladığım ve gördüğüm kadarıyla araç seyir halindeyken ısı değişimi nedeniyle dışarıdaki sıcaklık 3 derecenin altına düşerse uyarı veriyor, şu demek oluyor uzun bir yolculuğa çıktınız, atıyorum İzmir'de hava 6 derece İstanbul'a gidiyorsunuz seyir halindeyken dış ısı 3 derecenin altına düşerse seyir halinde hata veriyor.
Dışarıda ki sıcaklık zaten 3 derecenin altındaysa hata vermeyecektir ;)

Hakan Uzun

0
Yönetici
[MENTION=442]hakan uzun[/MENTION]

Hocam anladığım ve gördüğüm kadarıyla araç seyir halindeyken ısı değişimi nedeniyle dışarıdaki sıcaklık 3 derecenin altına düşerse uyarı veriyor, şu demek oluyor uzun bir yolculuğa çıktınız, atıyorum İzmir'de hava 6 derece İstanbul'a gidiyorsunuz seyir halindeyken dış ısı 3 derecenin altına düşerse seyir halinde hata veriyor.
Dışarıda ki sıcaklık zaten 3 derecenin altındaysa hata vermeyecektir ;)

Hmm cok mantikli cunku bu uyari daha once cikti ben hatirliyorum bugun ilk binerkende hava 2 idi yani o gozle bakarim benim korkum su acaba uyari sistemindemi bir sorun var diye dusundum bu uyari cikinca kadranda herhangi bir lamba yaniyormu peki hatirlamiyorum?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hmm cok mantikli cunku bu uyari daha once cikti ben hatirliyorum bugun ilk binerkende hava 2 idi yani o gozle bakarim benim korkum su acaba uyari sistemindemi bir sorun var diye dusundum bu uyari cikinca kadranda herhangi bir lamba yaniyormu peki hatirlamiyorum?

İ-mid ekranında bu buz1.jpg uyarı resmi çıkıyor ;)

Hakan Uzun

0
Yönetici
Dogrudur cikmisti bende o sekilde takipteyim

Aracınız
Civic hava tahmininde bulunuyor.

Merhabalar
Bugun sicaklik -4 dereceydi yol boyuncada gozum gostergedeydi ama uyari osareti cikmadi. Sorun olabilir mi ki?

Geri