Kararsızlık>>içeriye buyrun civicTR

Aracınız
Arkadaşlar 2012 fd6 elegance Manual aracım var.
Artık modifiyeli bir araca binmek istiyorum kafama göre.
Bu aracıma jant lastik yay ufak tefek çizik giderme gibi bakım yaptırıp kullansam mı
Yoksa satıp fb7 beyaz otomatik elegance alıp direk AİR mi yapsam kararsızım.
Kullandıgım FD6 Ya evlat-baba gibi bağlıyım yani değişik bir bağ oluştu aramda.
Sizce hangisi daha mantıklı olur daha iyi durur.
Fikri önerisi olan var ise, yay mı air mi bilen varsa aydınlatırsa sevinirim.
Konfor güvenlik maliyet...?

Sent from my iPhone using Tapatalk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1440]gocebes7[/MENTION]

Hocam, yakın zaman da yeni kasa çıkacak, fb7 kasa bile eski kasa olacak.
Fb7 donanım ve konfor olarak fd6 dan daha iyi, bence fb7 geçmekte fayda var.

Aracınız
Honda da şarap misali ama eskidikçe güzelleşiyor :) vtec2 yi sattığıma halen pişmanım mesela.
Açıkcası otomatik almak için satmak istiyorum ama fd6 biraz daha modifiyeye yatkın daha yayvan uzun duruyor ama kritiklerdeyim şu aralar

Hocam air işine hic girme derim güzel pratik bsi ama bi o kadarda riskli teferruatlı.Şaseden işlem görüyor,podyelerin ordan islem görüyor, patlama riski var,vizede sıkıntı,bide pahalı sen bilirsin yine bsi diyemem yay basit islem.Fd6 fb7 ye göre çok eksik bir kasa görüntü dışında fb7 ye gecerdim snn yerinde olsam ufak dokunuşlarla göze çok güzel hitap eder.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
merhaba,siz de adanadaymışsınız,sevindim, bence yeni kasa çıkana kadar bunla devam edin,yeni kasa çıkınca fb7 lerin fiyatları illa ki düşer,fd6 larda o kadar düşme olacağını sanmıyorum çünkü göze hitap eden,çok sevilen ve aranan bir kasa,herhangi bir modifiye de yapmayın,1 yıl böyle idare edin,seneye bu zamanlar fb7 elegance otomatik alır binersiniz.
tabii mali durumları bilmiyorum,önemli değil derseniz beklemeden fb7 ye geçmeniz yönünde olur şahsi görüşüm.

Aracınız
merhaba,siz de adanadaymışsınız,sevindim, bence yeni kasa çıkana kadar bunla devam edin,yeni kasa çıkınca fb7 lerin fiyatları illa ki düşer,fd6 larda o kadar düşme olacağını sanmıyorum çünkü göze hitap eden,çok sevilen ve aranan bir kasa,herhangi bir modifiye de yapmayın,1 yıl böyle idare edin,seneye bu zamanlar fb7 elegance otomatik alır binersiniz.
tabii mali durumları bilmiyorum,önemli değil derseniz beklemeden fb7 ye geçmeniz yönünde olur şahsi görüşüm.

Bu ikinci civic im :) durdukça düşme yok honda da ne yazik ki. 3 hafta önce 2012 elegancelar (FB7) 57-59 du şu an 61-62k yazıyorlar :)

Geri