Karbon folyo kaplama..

Aracınız
Civic FC5 2020

oracal 270 diye bir madde.... bunu alıp denesem iyi olabilir.... n11 de 64 lira. daha ucuz

Marka: Oracal
Model: Oraguard 270 Stone Guard Kaput Boya Koruma Filmi

Ürün Özellikleri;

Kalınlık : 150 Mikron

Parlak Üst Yüzey , Üstün UV koruması , Üstün Mukavemeti ile yırtılmayı engeller , 5 Yıl Kullanım Garantisi
Ürün aracınızı darbelere ve çizilmelere karşı üstün bir mukavemet gösterir, aracınızın parlaklılığını ön planda tutar.
Otomobilinizin yüzeyini dışardan gelebilecek taş vuruklarından,sinek,böcek yapışmalarından ve asitli hayvan pisliğinden korur.
UV ışınlarına karşı aracınızın boyasını uzun yıllar korur.Uzun yıllar solma ,sararma,çatlama yapmaz.
5 yıl sonra söktüğünüzde bile boyanıza hiç bir zarar vermeden herhangi bir yapışkan kalıntısı bırakmadan sökülür.
Boyanızın tonunu hiç bir şekilde etkilemez %100 şeffaf görünüme sahiptir.

özellikleri;

Aracınız
Civic FC5 2020
metal yerlere bunu denerim. Sonra bi de bakalite yapışıyor mu diye yoklarım.............. olmazsa olmaz . O zaman sizin sisteme yönelirim.

aykutoğlu

Özel Üye

oracal 270 diye bir madde.... bunu alıp denesem iyi olabilir.... n11 de 64 lira. daha ucuz

Marka: Oracal
Model: Oraguard 270 Stone Guard Kaput Boya Koruma Filmi

Ürün Özellikleri;

Kalınlık : 150 Mikron

Parlak Üst Yüzey , Üstün UV koruması , Üstün Mukavemeti ile yırtılmayı engeller , 5 Yıl Kullanım Garantisi
Ürün aracınızı darbelere ve çizilmelere karşı üstün bir mukavemet gösterir, aracınızın parlaklılığını ön planda tutar.
Otomobilinizin yüzeyini dışardan gelebilecek taş vuruklarından,sinek,böcek yapışmalarından ve asitli hayvan pisliğinden korur.
UV ışınlarına karşı aracınızın boyasını uzun yıllar korur.Uzun yıllar solma ,sararma,çatlama yapmaz.
5 yıl sonra söktüğünüzde bile boyanıza hiç bir zarar vermeden herhangi bir yapışkan kalıntısı bırakmadan sökülür.
Boyanızın tonunu hiç bir şekilde etkilemez %100 şeffaf görünüme sahiptir.

özellikleri;

Özellikle kaput boya koruma diye yazmışlar ama kaplama yaparken iç alt kısımlarda kalan yerlere biraz pay bırakarak yaparsanız kalkma olacağını sanmam. Ama parçaları sökmeden kenarlara sıfır olacak şekilde sadece yapıştırarak yaparsanız büyük ihtimalle tutmaz. Denemeye ve tecrübe etmeye değer

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Aracınız
Civic FC5 2020
yarın araca bi keşif yapayım. gözüm keserse yasak sonrası n11 den sipariş geçerim üstad. cümleten hayırlı akşamlar

aykutoğlu

Özel Üye
yarın araca bi keşif yapayım. gözüm keserse yasak sonrası n11 den sipariş geçerim üstad. cümleten hayırlı akşamlar

Bir paket te her ihtimale karşı bundan almanızı tavsiye ederim

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Aracınız
Civic FC5 2020
Eskiden sökmeden yaptığımda 2 ay anca gidiyordu yenilemek zorunda kalıyordum.
Faydalı paylaşım için @aykutoğlu hocam çok teşekkür ederim.
Bende hallettim o işi CM_20200516151155814.jpeg

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

aykutoğlu

Özel Üye
Eskiden sökmeden yaptığımda 2 ay anca gidiyordu yenilemek zorunda kalıyordum.
Faydalı paylaşım için @aykutoğlu hocam çok teşekkür ederim.
Bende hallettim o işi Ekli dosyayı görüntüle 259287

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Maaşallah diyelim nazar değmesin bu arada bende de aynı fön makinası var
Kaplama işini de iyice abarttım artan parçalarla telefonumuda kapladım şu an televizyonun çerçevesi, kumandası, ses sistemi ve bir kaç eşya gözüme hiç hoş görünmüyor fırsat buldukça el atıcam onlarada. Buzdolabı bulaşık makinesi ve mutfak dolapları içinde değişik kaplamalar var onlar da hoşuma gitti. Değişik bir hobi bir uğraş tavsiye ederim

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Aracınız
Civic FC5 2020
tebrikler.... bu malzemenin şeffaf olanı yok mu üstadlar?? Şeffafı olsa iş bitecek... aliexpress de çok sayıda şeffaf bant var ve açıkçası aracın kapısını açtığımda metal honda yazılı karşılama bana göre değil..
Şeffaf aynı malzeme olsa hem kapı eşik bakaliti, eşik metal bölüm, bagaj açılınca çizilmeye aday kilit yanı bakaliti, arka koltukta oturanların ayakkabılarının çizdiği bakalit yerleri kaplamak şart.

bu arada 5 D paspas için fiyat sordum (alpina oto paspas) 350 lira dediler. Bana bir tane kaliteli 5 D paspas da lazım.

Birde bu tampon alt taraflarını da film kaplasak nasıl olur. Sadece o çizilen alt tarafı??

Alperen kardeşimiz olmazsa yanınıza gelirim ben sökmeyi beceremem..

Geri