Kasko mini onarım hk.

Arkadaşlar önceki aracımı 2009-2015 yılları arası 4-5 defa mini onarım yaptırım(tampon köşeleri vs..) ve mini onarım değil tramere hiçbirşeye yansımıyor. İsterseniz başka firmadan kasko yaptırın sorun yok.

Bu arada benim araçta da tampon sürtüğü var ve mini onarım yaptıracağım ve nette yorum ve şikayetleri okuyorum.

Sizin marşbiyeldeki onarım için plastik aksamda maskeleme vs.. olmayacaki bence mini onarımdan yaptırın ya da servis kendisi mini onarım gibi yapacaksa o ayrı.
Auto King vb rslere gitmektense serviste bu işlemin yapılmasını tercih ederim açıkçası.yorumları okuduğumda rs ler için olumlu görüş hakim ancak servise gitmek daha ağır basıyor bende.
Kii tüm şartlar aynıysa.tramere ve hasarsızlığa zarar vermeyecekse

E6853 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

merhaba, mini onarımın hasar kaydına yansıyıp yansımaması tamamen kasko kuruluşu ile imzalamış olduğunuz sözleşmeye bağlıdır. Bazı firmalar mini onarımı hiç yansıtmazken bazıları koşul koyuyor. Örneğin sampo axa gibi firmalar mini onarım yaptırdığında seneye kendi firmasından devam ettirirsen yansıtmıyor. Ama mini onarımdan yararlandığın halde seneye ucuz diye başka firmaya yaptırırsan yansıtıyor. Bazı firmalar ise (generaliden yaptırmıştım rs ile anlaşmalı) yansıtmıyor. O yüzden teklif detayınızın maddelerini satır satır okuyun. Sadece daha ucuz diye teminatınızdan olmayın.
Ankara Sigorta kaskom ama dediğiniz gibi poliçeyi iyice okumam gerekiyo sanırım.

Trust

0
Aracınız
350 TL hasar çıksa ne olur çıkmasa ne olur almayacak adam satarken zaten almasın.
Orası zaten risk bölgesi satarken oraya bile bakmazlar.

Auto King vb rslere gitmektense serviste bu işlemin yapılmasını tercih ederim açıkçası.yorumları okuduğumda rs ler için olumlu görüş hakim ancak servise gitmek daha ağır basıyor bende.
Kii tüm şartlar aynıysa.tramere ve hasarsızlığa zarar vermeyecekse

benim de 1 yil once neredeyse ayni durum basima gelmisti. disaridaki kaportacilar mini onarimdan yapariz dediler, servis 150 tl gibi ek ucret istedi. servisler konustum, aracimi servis disinda yaptirmak istemiyorum, mini onarimdan siz hallediverin dedim. onlar da sagolsunlar kirmadilar bizi, serviste halletik.
tramerde mini onarim seklinde kesinlikle gozukuyormus fakat 150 tl oldugu icin cok da onemli degil.
resmini cekip saklayim, olur da satarsaniz elinizde olur.
gecmis olsun.

350 TL hasar çıksa ne olur çıkmasa ne olur almayacak adam satarken zaten almasın.
Orası zaten risk bölgesi satarken oraya bile bakmazlar.
Allah kimseye kaza bela vermesin. Ama ilk kez başıma geliyor. Sizlerin bilgi ve deneyimlerinizdende faydalanmak istedim. Belki fazla büyütmüş olabilirim ama dediğim gibi allah beterinden korusun

benim de 1 yil once neredeyse ayni durum basima gelmisti. disaridaki kaportacilar mini onarimdan yapariz dediler, servis 150 tl gibi ek ucret istedi. servisler konustum, aracimi servis disinda yaptirmak istemiyorum, mini onarimdan siz hallediverin dedim. onlar da sagolsunlar kirmadilar bizi, serviste halletik.
tramerde mini onarim seklinde kesinlikle gozukuyormus fakat 150 tl oldugu icin cok da onemli degil.
resmini cekip saklayim, olur da satarsaniz elinizde olur.
gecmis olsun.
Serviste olunca ek ücretmi istiyolar dostum?

Trust

0
Aracınız
Allah kimseye kaza bela vermesin. Ama ilk kez başıma geliyor. Sizlerin bilgi ve deneyimlerinizdende faydalanmak istedim. Belki fazla büyütmüş olabilirim ama dediğim gibi allah beterinden korusun

Benim 9000 tl hasar kaydım var sol arka kapı değişti arka çamurluk boyandı jant amortisör şimdi aklıma gelmeyecek mekanik kısımda değişimler oldu. Daha öncede anahtarı kaybetmiş idim 900 TL de öyle kayıt çıkıyor.. satarken 3000 yada 5000 ucuza babanım oğluna satarım böyle ufak tefek şeylerden birşey olmaz hocam. Ben kapıyı da çıkma bulup değiştirme imkanım olabilir idi anlayacağınız kulu bi şekilde kandiririz da alemlerde tek alemlerde rahmet olanı ne yapacağız.

Arkadaşlar önceki aracımı 2009-2015 yılları arası 4-5 defa mini onarım yaptırım(tampon köşeleri vs..) ve mini onarım değil tramere hiçbirşeye yansımıyor. İsterseniz başka firmadan kasko yaptırın sorun yok.

Bu arada benim araçta da tampon sürtüğü var ve mini onarım yaptıracağım ve nette yorum ve şikayetleri okuyorum.

Sizin marşbiyeldeki onarım için plastik aksamda maskeleme vs.. olmayacaki bence mini onarımdan yaptırın ya da servis kendisi mini onarım gibi yapacaksa o ayrı.
Aldığım bayinin( terakki) ankara sigorta ile mini onarım anlaşması olmadığından hasarsızlığı bozuyormuş.bundan ayrı olarak ta Ankara Sigorta anlaşmalı olduğu rs de(autoking) yaptırırsam da ücret ödemiyor ancak aracın hasar kaydı çıkıyormuş.küçük sinek mide bulandırır düşüncesiyle buradaki bi ustayla pazarlığa oturacağım bakalım.200 tl ve altına indirebilirsem yaptıracağım [MENTION=2961]alfate[/MENTION]

Geri