kasko sigorta

servis en az 25 30bin tramer cikar sadece far 9bin tl dedi
Yazık dışarda çok daha uyguna yaptirilirdi 20-30 bin çok huylandirir.Ben mesala köpeğe çarptım servis hiç bişey yokken far ayagi kırık diye farı tamponu panjur ve amblemi değiştirmeyi 15-20 bin dedi dışarda yine kaskodan ustama orjinal arcalarla panjur ve amblem 3100 liraya tramerle çıktım far ayagi tamir edildi mis gibi

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam bende dışarda yaptıracağım herhalde. Arkadaşlarımda sizin dediğiniz gibi dediler. Arabayı bırakmadım daha sadece fiyat aldım kabaca. Kafama takılan farın tamiri oluyor mu çünkü sadece camı kırık. Far değişirse sadece far için +9000 tl tramer çıkıyor. Birde çamurluk değişmeden yapılabilir gibi geldi.

Arkadaşlar selamlar ,

Aracımın MTV ve trafik sigortasını yatıracağım. Kasko bu ayın 15inde bitiyor ama maddiyattan dolayı 1-2 ay sonra yaptırabilir miyim ?

Alışmışız kasko sigorta beraber aynı anda yaptırmaya ama sıkışığım biraz 1-2 ay sonra yaptırmak istiyorum. Kaza riski var tabi ki ama onun haricinde bi sıkıntı olur mu ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ekim ayında yaptırmıştım kaskom
1900 küsürdü trafikte 600 küsür olması lazım. Ben 6 yıldır aynı arabayı kullanıyorum böylelikle tasarruf ediyorum. Teminatlar full arkadaşlar. İMM 3 m olması lazım…

tgybtmn

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar selamlar ,

Aracımın MTV ve trafik sigortasını yatıracağım. Kasko bu ayın 15inde bitiyor ama maddiyattan dolayı 1-2 ay sonra yaptırabilir miyim ?

Alışmışız kasko sigorta beraber aynı anda yaptırmaya ama sıkışığım biraz 1-2 ay sonra yaptırmak istiyorum. Kaza riski var tabi ki ama onun haricinde bi sıkıntı olur mu ?

Poliçe bitiş tarihinden itibaren bir ay içinde yaptırırsanız aynı hasarsızlık kalır ama 1 ayı geçerse hasarsızlığınız varsa bir basamak düşer. İki ay sonraki cari fiyatlar daha da yüksek olacaktır bir de. Sıkışıksanız yapabilecek bir şey yok tabiki ama ertelememek maddi açıdan avantajlı ☺️

Ben fk7 sport+ a yeni yaptirdim 10 nisanda ikiside anadolu sigorta kasko 3400 trafik 1100 20 yıldır hiç kaza yok.. kazasızlık indirimine rağmen fiyatlar bu şekilde indirimim olmasa 9500 tl falan tutuyormuş.. Kasko aracı 380 bin tl üzerinden sigortalıyor.. Bilginize

Ad Soyad
Ömer Boya
Aracınız
Civic FE1 2021
2021 model fe1 benzinli elegance. Nisan ilk haftası Sompo kasko sınırsız imm 2800 lira. Trafik sigortası neova 1080 çıktı. 10 yıldır kazam olmadı.

Aracınız
2021 model fe1 benzinli elegance. Nisan ilk haftası Sompo kasko sınırsız imm 2800 lira. Trafik sigortası neova 1080 çıktı. 10 yıldır kazam olmadı.
Bu nasıl mümkün oluyor anlamıyorum. Sınırsız imm olmasına rağmen trafik sigortası fiyatına kasko. Neden bu kadar farklar var. Benim de Allah'a şükür 10 yıldan fazladır kazam yok. Aracım da sizinkinden eski. 2013 model. Ama 6500e kosko yaptırdım yazın. Hem de sınırısız imm değil, 3M.

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Bu nasıl mümkün oluyor anlamıyorum. Sınırsız imm olmasına rağmen trafik sigortası fiyatına kasko. Neden bu kadar farklar var. Benim de Allah'a şükür 10 yıldan fazladır kazam yok. Aracım da sizinkinden eski. 2013 model. Ama 6500e kosko yaptırdım yazın. Hem de sınırısız imm değil, 3M.
O mesaj Nisan ayında atılmış. O zaman biraz daha mümkündü

VOG-TL00 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri