Katalitik katalizör

Merhaba arkadaşlar aracımı aldığımda üstünde vanalı egzoz vardı kelebeği tıkalı hiç açtırmadan kullanıyordum bu aralar motor performansında düşüş yaşıyorum ustaya gittim sorunun egzozdan kaynaklandığını söyledi orijinal egzozdan şaşmayın 2004 LS katalizör arıyorum !!!

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Katalitik katalizör

Motorum eskisinden daha çok ısınıyor tatile gidecektim yolda sıkıntı yaşar mıyım ?

Orjinal her zaman iyidir diyorlar ya kardeşim gerçekten öyle egzoz falan hiç sevmiyorum ben hararet göstergesinde bi oyanama yoksa sıkıntı olmaz ama en kısa zamanda orjinali ile değiştir sıkıştırır arabayı çok fazla

"Yüksek devir bandında yaşamaktır HONDA"

Orjinal her zaman iyidir diyorlar ya kardeşim gerçekten öyle egzoz falan hiç sevmiyorum ben hararet göstergesinde bi oyanama yoksa sıkıntı olmaz ama en kısa zamanda orjinali ile değiştir sıkıştırır arabayı çok fazla

"Yüksek devir bandında yaşamaktır HONDA"

Başkan haharet göstergesinde sıkıntı yok yaklaşık 750 km ilk yola gidecem inşallah bişey olmaz

Orjinali 4500 Tl filan demişti usta gittim 700 e yan sanayi taktım sıkıntı yok. Çıkma orjinal sakın alma.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Motorum eskisinden daha çok ısınıyor tatile gidecektim yolda sıkıntı yaşar mıyım ?

Bence yolun uzun, tatile gitmeden hallet. İleride keşke dememek için. Motorun bir düşmanıda ısı fazlalığıdır. Yakıtın artar. Motor parçalarına daha fazla yük biner. Yolda kalmak ise facia!

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri