Katlandığımız Değil, Razı Olduğumuz İnsanlar Dostlarımızdır.

eray

0
Merhana Klavyem kuvvetlidir.Bu satırları @kubilay @ahmetpolat @eray adına yazıyorum her ikisin de telefonları şu an araç şarjlarında Öncelikle bulunduğumuz ortam Silivri çıkışı İstanbul a girmek uzereyiz .Küçük bir benzin istasyonu ve mola verme yerinden neti kullanarak kısaca yazmaya çalışacağım çünkü her iki arkadaşım ve ben gördüğüm ve yaşadığım kadarı ile oldukça gerginler üzüntülü ortamlardaki hisler durumlar hafifledikçe yaşanan zorluklar unutulur.:)

Yol boştu
08.30. 25.4.2015 marmara ereğlisi.jpg
Toplantı varmış dun Şarköy tarafında idik @ahmetpolatla internetimin son demlerinde buluşma olduğunu yakaladık whatsupda da yazmıyordu Çanakkale de bulunan Kubilay ile irtibata geçtik bugün biz de katılırız dedik.Demek ki kısmet değilmiş.8)
Ancak durum şu;

Şimdi özün sözü;
Ne üzgünüm, ne de kırgınım. Yorgunum sadece. Kendime biIe tahammül edemezken, nasıl katlanayım ..........duv.Şunu da hatırlatmak isteriz; Katlandığımız Değil, Razı Olduğumuz İnsanlar Dostlarımızdır.Nerelere geldik kaç toplantıya katıldık neler yaşadık süt aldık ev böreği yedik alışveriş yaptık özelimiz paylaştık.Biz gerekirse Karsa da giderdik ama önemli olan istenmek @drersoy@smotch@tanerozbabacan
keşke telefonları megule almasaydınız biz çok utandırdınız sizlere yanlış bir ley yaptık uzduk diye ben çok üzüldüm.Bazı konular vardır arkadaşlar bilir ama konuşmaz biz 3 müz de bu konuyu bugün itibari ile kapattık.artık konuşmayacağız.Bu suratına telefon kapatılan insanlar boş insanlar değil...Yazık.Dostluklar 4 tekerlekle değil;Kalple olur sevgi ile olur.Her iki arkadaşımı da kendim kadar sizler kadar tanırım.Bizler ötelenecek insan lar değiliz;).Yazık
BEN DOSTLARIMI HİÇ SATMADIM ! Çünkü ya beş para etmez çıktılar ya da paha biçilemez…:eek:k:
uzun lafın kısası Bu son satırlarımız ajitasyon değildir. burdan şu çıkıyor İstenmediğin yerde bulunmamam gerekir demek ki huzur bozuyorsun bir yerlerde hata yapıyorsun
@ahmetpolat @kubilay @eray
devamında bir kaç arkadaş daha var çıkmak istedi bana danıştı ben de forumun faydalı olduğunu kalmaları gerektiğini beyan ettim şu anda bir sıkıntı yok.

biz forumdan çıkıyoruz eğer mail veya başka bir reklam olayı varsa bize ulaşmaması için de lütfen kıymetli adminler oplar [;)]sizler ne müdahale etmeniz gerekiyorsa temizliği yapın
Not: TT de internetde İletişim anlamında bir sıkıntı olursa benim numaram var dostlarımda beni her zaman arayabilirsiniz.

Son düzenleme:

eray

0
Ahmet polat :Doldukça dertli "hislerimi satırlara döksem herhalde beni banlarlar" diyor;) ben de gerek yok senin ruh halini anlatmaya calışırım dedim8) ne de olsa Elazığlı kardeşim

bu son olay beni çok üzdü böyle olmasını istemezdim demekki istenen arkadaşlar değilmişiz buradan bu çıkıyor yolunuz açık olsun diyorum abilerim eyw

Geri