Katlanır ayna ve otomatik cam kapama

Ad Soyad
Adem AKBIYIK
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba iyi akşamlar, 2019 Civic eco-exe ile henüz aranıza katıldım.
Bir sorum olacaktı, aynalar kapı kilitlenince kapanmıyor ve camlarda açıksa kapanmıyor

Bunun bi ayarı veya özelliği var mı?

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aynaların kapanması lazım, kapanmıyorsa multimedia da araç ayarları üzerinden açabilirsiniz.
Camlar ise kapanmaz, bunun için modül takılması lazım. Ya da kapıları kilitledikten sonra kumandadan kilitleme tuşuna uzun süre basılı tutmanız lazım.

Aynaların kapanması lazım, kapanmıyorsa multimedia da araç ayarları üzerinden açabilirsiniz.
Camlar ise kapanmaz, bunun için modül takılması lazım. Ya da kapıları kilitledikten sonra kumandadan kilitleme tuşuna uzun süre basılı tutmanız lazım.
Aynalar kapanmıyor, hangi ayar acaba?

Tarif edebilir misin?
kurcaladım ama bulamadım. Kapıdaki tuş ile açıp kapatıyorum

Camların kapanması için Murat Bey’in dediğini yapabilirsiniz. Yani kapıyı kilitledikten sonra kumandadan kitleme tuşuna uzunca basarsanız camlar ve sunroof kapanıyor.
Aynaların otomatik katlanması ise tam hatırlamıyorum ama multimedyadan sistem-araç menüsünden oluyor. YouTube’da vardı. Bulursam eklerim.
Edit:
Ayrıca bu YouTube kanalında araçla ilgili bir sürü içerik var, yardımcı olacaktır.
aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız binin inşallah.

Camların kapanması için Murat Bey’in dediğini yapabilirsiniz. Yani kapıyı kilitledikten sonra kumandadan kitleme tuşuna uzunca basarsanız camlar ve sunroof kapanıyor.
Aynaların otomatik katlanması ise tam hatırlamıyorum ama multimedyadan sistem-araç menüsünden oluyor. YouTube’da vardı. Bulursam eklerim.
Edit:
Ayrıca bu YouTube kanalında araçla ilgili bir sürü içerik var, yardımcı olacaktır.
aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız binin inşallah.

Teşekkür ederim, sizler de kazasız belasız binin.
Multimedya menüsünde takılmaya devam videoları da izliyorum ben de arada

Ben modül aldım hocam. ÜStünde ayarda var. Aynalar-Camlar-sunroof ayarı vs. Hatta 15km yi geçince kapıları otomatik kitliyor. onunda ayrı ayarı var. Şimdilik memnunum

Ben modül aldım hocam. ÜStünde ayarda var. Aynalar-Camlar-sunroof ayarı vs. Hatta 15km yi geçince kapıları otomatik kitliyor. onunda ayrı ayarı var. Şimdilik memnunum
Modül ü servisten mi aldınız?
Nerden aldınız? Fiyat ve montaj nasıl yaptınız bilgi verir misiniz?

Geri