Kayışta yıpranma yardımmm

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
Benim fd6 aracımda da 125.000 km de değişmişti. Normalde değişim zamanı 100.000 km

niente è più importante di te..

Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar tekrardan selamlar. Terakkiden fiyat aldım 320 tl dediler v kayışına. Dışarda parcada 6pk2090 bando marka 75 tl dedi işçiliğede 50 tl veririm. Sizce ? Birde aracım manuel şanzıman yağınıda değiştireyim dedim 250 tl dediler fiyatı sizce nasıl?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
dedigim gibi karar sizin ben olsam disarda degisirdim guvendigim bir ustaya sanziman yagina gelince 250 anormal bi rakam diil yinede karar sizin.

SM-J720F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Teşekkürler dışarıda da buna tam olarak güveneceğim bir usta yok ya kayış çok önemli yanlış bişey yaparsa altından kalkamam zaten 100 binde bir değişiyor servisde değiştireceğim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar tekrardan selamlar. Terakkiden fiyat aldım 320 tl dediler v kayışına. Dışarda parcada 6pk2090 bando marka 75 tl dedi işçiliğede 50 tl veririm. Sizce ? Birde aracım manuel şanzıman yağınıda değiştireyim dedim 250 tl dediler fiyatı sizce nasıl?

Terakkiden indirim talep edebilmeniz için özel mesaj ile yapmanız gerekenleri yazıyorum.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Şöyle bir opsiyon daha var eğer dışarda çok iyi bir ustaya sahipseniz V kayışını servisten yedek parça bölümünden orjinal alıp dışarda kendi ustanıza da değiştirtebilirsiniz ancak gergi yapılırken gerginlik miktarının yani kayışın tansiyonunun çok güzel ayarlanması gerekiyor. Servis bir tane kayış değiştirmeye parça parası verdikten sonra işçilik ücreti almasa böyle bir kıyak yapsa tadından yenmez ama bu nasıl olacak:) ben eski hyundai min aküsünü yetkili servisten almıştım yedek parçacı arkadaş işçilik almayalım demişti, serviste bir güzel aküyü taktırmıştım bedavaya:) bir dünya uğraştılar orjinal dedikleri akü fabrika çıkışının aynısı değildi, yenilenmiş tip akü çıktı depodan tabi tablaya oturmadı tablayı 4-5 milimetre tıraşladılar falan böyle uğraştılar:) kayışta böyle sıkıntılar olmaz aftermarket i pek olmayan bir parçadır sonuçta, buji silecek akü gibi değildir yani kayış orjinalse her zaman iyidir.

Turbey

0
Aracınız
Merhaba arkadaslar sizlere bir sorum olacak. 2013 fb7 76000 km arac bugun araci calisir vaziyettn motor arabanin sesini dinliyrdm.V kayisinin oldugu bolgeden cizirti seklinde ses oldugunu fark ettim. 20-30 saniye filan sonra kesti sesi arabaya 2-3 defa gaz verip biraktigimda sesi yine yapiyor ...bir sure cizirti kesiliyor ustayla konustgmda kayis bilya vb .bircok seyden yapar diyor sizin gorusleriniz nedir bu konuda iyi gunler

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Eğer değiştirmediyseniz bence ilk olarak kayış aklınıza gelsin, çok dayanıklı olsa da kayış uzadığı zaman işlevini tam doğru yerine getiremiyor (y)

Geri