Kaza durumunda yapilacaklar hakkinda

Merhaba arkadaşlar ben kaza durumunda magdur olmama adina yapilacak islemler dikkat edilmesi gereken hususlarda deneyimi olan arkadaslarin deneyimlerini paylasmasi dileğiyle keyifli forumlar .

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Kaza anında araçlar yerinden hareket ettirilmeden mutlaka fotoğraf çekilmeli, fotoğraf çekme ihtimaliniz yoksa bazı sigorta acenteleri bu tür durumlar için hizmet sağlayabiliyor.
Kaza sonrası karşılıklı kaza kayıt tutanağı tutulmalı, tutanağı iki tarafta mutlaka imzalamalı, karşı tarafın evraklarının fotokopisi alınmalı.
Akıllı telefon kullanılıyor ise linkte bulunan uygulama işler kolaylaştırılabilir.
Aracınız kullanılamaz durumda ise kasko vasıtasıyla çekici hizmeti kullanılabilir.
Her şey yolunda gitmez karşı taraf anlaşmaya yanaşmaz ise polis çağırılabilir.

Kazasız belasız sürüşler.

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.sbm.ktt&hl=tr

http://www.sbm.org.tr/tr/Haberler/sayfalar/mobil-kaza-tutanagi.aspx

Güzel konu olmuş. Faydalı...

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Fotograf cekerken her iki aracin da plakalari gorunur sekilde cekmenizde fayda var ve trafik levhalari sizin hakliliginizi kanitlayacak nitelikteyse mutlaka onu da icine alin.

[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] bu uygulamayi gordum ama kullanip memnun kalmayan cok kisi varmis, basima kaza gelmesin diye yuklemiyorum bile ben :D

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Fotograf cekerken her iki aracin da plakalari gorunur sekilde cekmenizde fayda var ve trafik levhalari sizin hakliliginizi kanitlayacak nitelikteyse mutlaka onu da icine alin.

bu uygulamayi gordum ama kullanip memnun kalmayan cok kisi varmis, basima kaza gelmesin diye yuklemiyorum bile ben :D

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

Uygulamayı bende indirmedim ama tanıtım videosuna göre baya kullanışlı gözüküyor, yükle kenarda bulunsun :)

Geri