Kaza hakkinda bilgi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
oncelikle gecmis olsun.
bir hafta once mini onarimdan (axa) islem yaptirdim fakat tramerde kesinlikle gozukur dedi axa.

Axa mini onarımı para değeri olarak belirliyor en son yaptırdığımda benim poliçem de 150 lira mini onarım değeri vardı, bu mini onarımı kullanır iseniz hasara yansıtıyor, diğer kasko şirketlerinde böyle bir şey yok, eğer sistem değişmediyse.

Axa mini onarımı para değeri olarak belirliyor en son yaptırdığımda benim poliçem de 150 lira mini onarım değeri vardı, bu mini onarımı kullanır iseniz hasara yansıtıyor, diğer kasko şirketlerinde böyle bir şey yok, eğer sistem değişmediyse.

benim marspiyelde 5 cm lik bir gocuk vardi. once auto king e daha sonra rs ye gittim. her iki firmadaki elemanlar; "mini onarimdan yapariz ancak bir sonraki sigorta sirketiniz ayni firma olmaz ise hasar kaydi olarak gecilir" dediler . bu arada, bunu sigortacilara bizim soyledigimizi soylemeyin demeyi de ihmal etmediler. bunu uzerine ben de disariya yaptiracagima mini onarim kapsaminda servise yaptirayim dedim, hatta yeni policemi de elemanlarin dediklerine inanarak ayni firmaya yaptirdim(axa). fakaaat, bugun axa yi arayip sordugumda, musteri temsilcisi, tramerde gozukmemesi gibi bir olayin olmadigini, dosya acildigi icin mutlaka kayit tutuldugunu belirtti. tum sigorta sirketlerinde ayni durum var, isterseniz yeni policenizi iptal edebilirsiniz dediler. sonuc olarak, mini onarim tramerde kesinlikle gozukuyor:-( en azindan axa da...
aksini yapan firma varsa yeni policemi axa ya yaptirmaktan vazgecicem.

cenker

0
Aracınız
uploadfromtaptalk1444801384322.jpgcem honda ile gorustum kapi sacini degismesi gerektigini soyledi 949tl hasar degeri varmis iscilik malzeme falan haftaya pazartesi araci alip cuma gunu teslim edeceklermis

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@cenker Hocam kendi adıma ben bu hasar için kapı sacının değişmesine izin vermezdim, kapıda boya hasarı gözükmüyor boyasız göçük düzeltmeyle yapılabilecek bir hasar.

@tombilibu Hocam ilk yıl axa yaptırdım mini onarımdan dolayı son iki yıl başka kaskolara yaptırdım her seferinde mini onarımı kullandım hasar kaydı gözükmedi.

geçmiş olsun benim araca da 5 gün önce çarptılar 2 kapıda göçük oldu.

@cenker

Hocam kendi adıma ben bu hasar için kapı sacının değişmesine izin vermezdim, kapıda boya hasarı gözükmüyor boyasız göçük düzeltmeyle yapılabilecek bir hasar.
@tombilibu Hocam ilk yıl axa yaptırdım mini onarımdan dolayı son iki yıl başka kaskolara yaptırdım her seferinde mini onarımı kullandım hasar kaydı gözükmedi.

NoFeaR hocam, daha dun axa ile gorustum, kesinlikle tramerde mini onarim adi altinda gozukur dediler. ilginc bir durum, biraz daha arastiricam gerekirse axa yi iptal ederim.

Aracınız
Civic FB7 2013
Ben marpfre ye sorduğumda mini onarım tramerde gözükmez demişlerdi gözükür mü acaba? Bide boyasız göçük düzeltme ile yaptırın değiştirmeyin kapı sacını

Aracınız
Ne güzel iş, yapıştır kapı saçı değişimi.. Allah düşürmesin ellerine

Geçmiş olsun.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri