Kaza hk.

Ben 30000 cekmistim ama ihtiyac kredisi kullanmistim oyuzden etkilemez sonucta yapilirsa da kullaniriz elbet zararimiz olacak ama saglik olsun.

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Insallah seninde gonlune gore olur hersey. 3. Honda civic Arabam ben cok kotu etkilendim. Arac 20.000 km deydi ve 40. Yila özel cikan civic

Ilk kazam

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Insallah seninde gonlune gore olur hersey. 3. Honda civic Arabam ben cok kotu etkilendim. Arac 20.000 km deydi ve 40. Yila özel cikan civic

Ilk kazam

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Cicek gibi arabaymis. Benim araba bile 35000 km deydi .benim 6.kazam belkide artik araba kullanmamam lazim.

[MENTION=13442]merciyastepe[/MENTION] Gelmiş geçmiş olsun, çok büyük ihtimal pert olur.

Geçmiş olsun. Verilmiş sadakanız varmış. Tam şöför mahallinden. Allah korumuş.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geçmiş olsun...

"Vtec" Bir milin yaptığı fırlamalıklar bütünüdür...

Merhaba arkadaslar ,
Istanbulda yasiyorum arac ile bodruma gittim ve 18.08.2018 de tek tarafli kaza yaptim .arac suan bodrum honda özerler plazada onumuzdeki hafta eksper gelip pert yada tamir karari verecek.sol perde hava yastigi ve surucu koltugundaki hava yastigi acildi.Herkese iyi aksamlar dilerim Ekli dosyayı görüntüle 7594Ekli dosyayı görüntüle 7595Ekli dosyayı görüntüle 7596Ekli dosyayı görüntüle 7597Ekli dosyayı görüntüle 7598

Hocam çok geçmiş olsun bununla şükürki canınıza bişey gelmemiş, inşallah Perte ayırırlar.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri