Kaza kayıt kamerası

Arkadaslar bu kameralardan herkes takmalı bence. Simdiye kadar 2 kaza kaydetti biri benim fiestama carpmislardi. Digeride alttaki linkte baska bi aracin kazasi. Kameramin markasi Forex. Fiyati 110 lira falan. Musade varsa yani reklama girmezse kameranin linkini de paylasabilirim. Goruntu kalitesi linktekinden daha guzel. Youtube'a kaydederken titresimi engelle isaretleyince bozuldu. Yani plakalar falan net gorunuyor. HD kayit yapiyor.

Araç Kamerası Kayıt Kaza 2014 Toyota Corolla: http://youtu.be/xCA7gW0mUJk

ewdal

0
Ynt: Kaza kayıt kamerası

Kaza yapan araca yardım için durmanız takdir edilesi bir davranış.
Kamera linkini verir misiniz?

linki paylaşabilirmisiniz?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

[member=13]timothyblue[/member] hocam link paylasabilirsiniz ;)

[quote author=Attila Khan link=topic=698.msg11630#msg11630 date=1409826805]
Toyota auris sürüsü en sağ şeritten sol şeride geçip çarpıyor sonra sağ şeride mi geçiyor peki sebep ne alkol falan mi almis söför ?
[/quote]
Uyumus sofor Atilla bey. Gozleri kan canagi resmen.

Kamerayi indirdik.com veya bitenekadar.com dan 119 tl ye almistim. Gecen hafta bi arkadasa daha aldik ama su an yok. Bulamiyorum. GG a da baktim ama yok. Hayret birsey.

Kamerada dikkat edilmesi gereken en onemli konu genis açı olmasi. 120 derece benimki. A101 Bim de falan satilanlarin bazilari düz çıkıyor diye duydum.

Aracınız
Civic FB7 2012

Cihazın montajlı halinin içeriden ve dışarıdan çekip paylaşabilir misiniz? Çiçek gibi bir engelin kaputta olması veya plakaların yakındayken aşağıda kalması nedeniyle dikiz aynası seviyesine montajı daha uygun olur sanırım.

Cihazın kayıt görüntüleri Youtube videolarında çok bilgi vermiyor. Orijinal kayıtlarda gündüz ve geçe çekimlerinde plakaların okunabilirlik menzili ne kadar acaba? Hareket halinde bu kalite mutlaka düşecektir, kabul, ancak dururken ve aynı şartlarda hareket halindeyken, mesela 90 ile giderken park etmiş bir kamyonun plakasını okuma durumunda yardımcı olabiliyor mu?

Elimdeki S3 ile kayıt yazılımı buldum ve kurdum. Full HD döngü kayıt yaptırmadığım, bunun yerine iki dakikalık parçalar halinde HD kayıtla kullandığım halde bile neredeyse çekimin her karesi foto kalitesinde incelenebiliyordu. Ancak şarjı sömürdüğü ve telefonlara cevap vermeyi bile geciktirecek kadar telefon işlemcisini yorduğu için araç şarjına takılı olduğu durumda bile kullanımı pratikliğini kaybediyordu. Kullanmaktan vazgeçtim. Benim de ESP/VSA/VSC'nin ıslak zeminde kurtardığı videolarım vardır.

[quote author=Mesudum link=topic=698.msg11683#msg11683 date=1409903423]
Cihazın montajlı halinin içeriden ve dışarıdan çekip paylaşabilir misiniz? Çiçek gibi bir engelin kaputta olması veya plakaların yakındayken aşağıda kalması nedeniyle dikiz aynası seviyesine montajı daha uygun olur sanırım.

Cihazın kayıt görüntüleri Youtube videolarında çok bilgi vermiyor. Orijinal kayıtlarda gündüz ve geçe çekimlerinde plakaların okunabilirlik menzili ne kadar acaba? Hareket halinde bu kalite mutlaka düşecektir, kabul, ancak dururken ve aynı şartlarda hareket halindeyken, mesela 90 ile giderken park etmiş bir kamyonun plakasını okuma durumunda yardımcı olabiliyor mu?

Elimdeki S3 ile kayıt yazılımı buldum ve kurdum. Full HD döngü kayıt yaptırmadığım, bunun yerine iki dakikalık parçalar halinde HD kayıtla kullandığım halde bile neredeyse çekimin her karesi foto kalitesinde incelenebiliyordu. Ancak şarjı sömürdüğü ve telefonlara cevap vermeyi bile geciktirecek kadar telefon işlemcisini yorduğu için araç şarjına takılı olduğu durumda bile kullanımı pratikliğini kaybediyordu. Kullanmaktan vazgeçtim. Benim de ESP/VSA/VSC'nin ıslak zeminde kurtardığı videolarım vardır.
[/quote]
Hocam yukarda noktali siyah film gibi bisey var. Oraya yapismiyo. O yuzden biraz aşağıda kaliyor. Fotolari gun icinde paylasirim.

Geri