Kaza sonucu oluşan değer kaybi.

[MENTION=4673]İntercooler[/MENTION] Geçmiş olsun, plastik parçalar hariç kaporta üzerine boya yapılırsa değer kaybı alma hakkınız oluyor.

Karşı taraf sigortasını devreye sokmadı, cebinden karşılayacağını söyledi, hasar sonucu 2000 TL karşı tarafın cebinden çıktı Benim de bagaj kapağım boyalı olmuş oldu.
Yine de değer azalmasından alabilme şansım mı var

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hocam sigorta dan yaptırmadınız için alamazsınız hasarın sigorta kaydı açılması lazım başka şekilde olamıyor aynı değer kaybı olayı bendede var şimdi değer kaybı alıcam bekliyorum 1.5 ay oldu daha alamadım

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Karşı taraf sigortasını devreye sokmadı, cebinden karşılayacağını söyledi, hasar sonucu 2000 TL karşı tarafın cebinden çıktı Benim de bagaj kapağım boyalı olmuş oldu.
Yine de değer azalmasından alabilme şansım mı var

[MENTION=7376]Swayldon[/MENTION] Arkadaşımızın dediği gibi hasar için kaza tutanağı kullanılmadı ise böyle bir hakkınız maalesef olmuyor. Karşı taraftan böyle bir talepte bulunsanız da işin için de sigorta olmadığı için yasal bir hakkınız olmayabilir.

Aracınız
Boyaya gerek yok gibi duruyor dent isi ile halledilebilir boya cok sorun degil de macun varsa sikinti.Tampon onemli degil ben kendim bile boyuyorum onu :)))

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri