Kaza tramer hakkında acil

Aracınız
Arkadaşlar bu akşam talihsiz bir olay geldi başımıza. Işıklarda arkadan çarptılar suç arkadan çarpan şahısta.
Bizde fazla hasar yok tampon hasarı var ama BORUSAN OTO ya gitsek yaptırsak karşı taraf ödeyecek bizim tramerde bir sıkıntı olur mu.
Mebla çıkar mı yoksa başka bir çaresi var mıdır.
Aracıda yeni aldık hasar kaydı çıkması azda olsa korkuttu bizi bilen fikri olan varsa yazabilir mi.
Sabah ona göre hareket edecem çünkü.
Araç fotoları ise;
64f51ca8d5ea2dd28447817bdc3f2fb0.jpg

52ed4f198696d12e57d49d8b731dfe7f.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Aracınız
Karşı tarafa sigortan mı halletsin diyecez yoksa servise tutanaklarla gittiğimizde bu sigortası yapsın mı diyecez

tugi

0
Aracınız
Eğer tuttuysanız ve hata oranına göre karşı tarafta hata ise tutulan tutanak,karşı tarafın kasko fotokopisi,sigorta fotokopisi ve fotoları CD ye atın servise verin sıkıntı olmaz..sizde birşey gözükmez..Ama tutulan tutanakta eger sizde %10 luk bir kusur gibi bir oran olsa bile kaskolar kendi aralarında konuşup herkez kendi aracını yaptırsın gibi bir muhabbete giriyorlar...Yapacağınız en iyi iş EXPER e ulaşın experin telefon numarlarını bulamazsın kolay kolay ama ısrar edin onunla görüşün iş onda bitiyor :D (Ben bir tanesini dövecektim çok uğraştırdı ordan biliyorum adamlar sanki cumhurbaşkanı ulaşamıyorsun )

Aracınız
Tutanak tutuldu evraklarında fotokopisini aldık arkadan çarptığı için suçlu kendisi. Biz kırmızı ışıkta bekliyorduk çünkü.
Yarın direk servise gitsek evrakları versek sonra eksper inceleyecek yani, durumu ona izah edip ayarlamamız gerekecek değil mi bizde hasar görünmemesi için. [MENTION=1476]tugi[/MENTION]

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@gocebes7

Geçmiş olsun, benzer bir kazayı 6 ay önce yaşadım, karşı taraf arkadan çarptığı için %100 suçlu, kaskonuzla yaptırırsanız kaskonuz karşı tarafın sigortasına rücu eder, tramerde kaza ve tutarı gözükür.
Kaskonuzu devreye sokmadan karşı tarafın sigortasıyla halledersiniz sadece çarpma gözükür tutarı gözükmez, bu son tercihiniz olsun, tutarı yazmayan kazalara alıcılar hep şüpheyle bakar.

İki seçenekte de araçta hasar kaydı gözükür, hasar çok az olduğu için sanayide kendiniz halledin hasar kaydı felan uğraşmayın derim.

Aracınız
Kaza tramer hakkında acil

Onu karşı tarafta dedi ama tamponda kasma var ortasında yamulmuş yani.
Dışarıda boyansa ton tutmaz sırıtır diye korkuyoruz, tırnakları kırarlar açıklık olur diyede korkumuz var.
Geçen benim honda da silecek deposu motoru çıkmıştı sanayide sağda solda sökülmesin tutturamazlar diye servise gidecektim ama halletmiştik.

Trust

0
Aracınız
İşin içine trafik sigortası girer ise ödeme geç gerçekleşir bu bağlamda ya sizin parayı peşin ödeyip kasko yu araya sokmayacak paranin daha sonra hesabiniza gecmeaini bekleyecwk yada kasko yu sokup aracınızı iki üç gün içersinde alacaksınız.

Her ihtimal de aracın sicili etkilenecek.

Geri