Civic FK7 Kaza Yaptık-Yardım

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Merhaba,

Aracımla sağa dönüş yapmak istediğim sırada belediye otobüsü sağ arka kapı arkasından çarptı, olay yerinde tutanak tuttuk fakat şu an ne yapmak gerekiyor bilmiyorum, aracı Honda’ya götürmek mi yoksa özeli bir serviste yaptırmak mı saha mantıklıdır ? Yardım lütfen. IMG_9817.JPGIMG_9813.JPGIMG_9812.JPGIMG_9815.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba,

Aracımla sağa dönüş yapmak istediğim sırada belediye otobüsü sağ arka kapı arkasından çarptı, olay yerinde tutanak tuttuk fakat şu an ne yapmak gerekiyor bilmiyorum, aracı Honda’ya götürmek mi yoksa özeli bir serviste yaptırmak mı saha mantıklıdır ? Yardım lütfen. Ekli dosyayı görüntüle 267408Ekli dosyayı görüntüle 267409Ekli dosyayı görüntüle 267410Ekli dosyayı görüntüle 267411

Ben daha önce sizin gibi kaza yaptım ve servisine götürdüm bana 5000 falan hasar tutar dediler verdim arabayı bir baktım hasar kaydı 13000 öyle pişman oldum keşke dedim göçük düzeltme yaptırıp boyatsaydım diye hala pişmanlığım sürüyor.En fazla hasar bi boya kaç lira tutabilirki göçük düzeltme yapın iyi biryerde baktım bi noktada boya atmış oraya rötuş güzelde bi pasta cila öncesi sonrası resimlerini çekersiniz hasar kaydınız belki olmaz bile

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Ben daha önce sizin gibi kaza yaptım ve servisine götürdüm bana 5000 falan hasar tutar dediler verdim arabayı bir baktım hasar kaydı 13000 öyle pişman oldum keşke dedim göçük düzeltme yaptırıp boyatsaydım diye hala pişmanlığım sürüyor.En fazla hasar bi boya kaç lira tutabilirki göçük düzeltme yapın iyi biryerde baktım bi noktada boya atmış oraya rötuş güzelde bi pasta cila öncesi sonrası resimlerini çekersiniz hasar kaydınız belki olmaz bile

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Teşekkürler ama far kısmında da bir kırık var, orayı nasıl düzeltirler bilmiyorum. Düzelttirmesem ne olur onu da bilmiyorum. İlk kazamız.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Merhaba,

Aracımla sağa dönüş yapmak istediğim sırada belediye otobüsü sağ arka kapı arkasından çarptı, olay yerinde tutanak tuttuk fakat şu an ne yapmak gerekiyor bilmiyorum, aracı Honda’ya götürmek mi yoksa özeli bir serviste yaptırmak mı saha mantıklıdır ? Yardım lütfen. Ekli dosyayı görüntüle 267408Ekli dosyayı görüntüle 267409Ekli dosyayı görüntüle 267410Ekli dosyayı görüntüle 267411

Geçmiş olsun hocam.
- Yetkili servis pek düzeltme yapıp kurtarmayı düşüneceğini sanmıyorum. Çamurluk ve stop direkt değişir ise yüksek fiyat çıkar. Öncelikle profesyonel göçük düzeltme işlemi yapan ustalara gösterin ve fiyat alın. Yüksek ihtimal aracınızın o bölgesi boyasızdır. Göçükten sonra bir kaç yer rötüş ister. Yok hassas biri iseniz lokal boya yapılır. Stop lambanız içeriden kırılmış. Büyük ihtimal sabitleme yerlerinden kastırma yapmış olabilir. Stop lambasını çıkarıp içeriden hasar giderilir ise çok güzel olur. Hasar içeriden olduğu için dışarıdan kimse farketmez. Hatalı karşı taraf olmalı. Bu yüzden işlem bittikten sonra değer kaybı alabilirsiniz. Takipte kalın.
- İkinci şık: Kaskonuz var. Tramer çok önemli değil ise, orjinal malzemeleri alıp direkt değişim de yapılabilir.

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
Bence bir göçükçü ile görüşün düzeltebildiği kadar düzeltir üstüde lokal boyanır. Renk beyaz boyada sorun olacağını düşünmüyorum

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Gecmis olsun.Sanayide bir tanıdığınız usta varsa ona getirin derim.Duzeltip boyar ve eskisi gibi olur.Bir de arka camurluk değiştiği zaman herkes araca arkadan darbeli mantığı yapiyor.Eski aracimizdan tecrübe ile sabit.Duzelttirmek en doğru hareket olur diye düşünüyorum.

Aracınız
Boyasiz gocuk yapilmasi gerekiyor. Sonra da lokal boyanmasi gerekir. Far icin far cami degistirilir ve kurtarilir. Fakat arabanizi gercekten seviyorsaniz bu islerle ugrasin. Yoksa verin yetkili servise yapsinlar sonra da deger kaybi alirsiniz.

Geri