Kaza Yaptım Çok Acil

Hepiniz çok sağolun arkadaşlar iyi dilekleriniz için. Lütfen çok dikkat edin çünkü artık sadece sizin iyi kullanmanız yetmiyor karşı tarafında hatasını telafi etmek gerekiyor . Malesef ülkemizde sürücülük ehliyeti almaktan ibaret. Bana vuran kişi bayan 55 yaşlarında kısa mesafede olan bir kaza fren yerine gaza bastı kendi aracının şaseleri eğilmiş o derece bir hasar söz konusu ve bu kısa mesafede olan bir hasar . Ne diyim kazasız belasız günleriniz olsun lütfen dikkatli olun.

Farklı mekanlarda benzer hiçlikler..

Geçmiş olsun, cana gelmesin...size çarpan araç polo mu ? Tam anlayamadım... bu arada sırf havayastıklari için bile servis en az 80-90 bin bedel çıkarır,bence de perte çıkar aracınız.

Geçmiş olsun, benzer bir kaza yakınım yaptı perde hava yastıkları açmıştı ve orta direkte sıkıntı vardı perte çıktı araç.

Çarpan araç Yeni Astra hocam. Sadece hava yastığı dışında sol arka Akis kırdı aynı şekilde sağ arka akisde eğildi kapıların ikiside gitti çamurluk aynı şekilde. Bilmiyorum kafam allak bullak ...
Geçmiş olsun, cana gelmesin...size çarpan araç polo mu ? Tam anlayamadım... bu arada sırf havayastıklari için bile servis en az 80-90 bin bedel çıkarır,bence de perte çıkar aracınız.

Benzer şekilde iç perde hava yastıklarının tümü açıldı. Koltuklarda ki dahil . Ve alt takımda hasarlı .
Geçmiş olsun, benzer bir kaza yakınım yaptı perde hava yastıkları açmıştı ve orta direkte sıkıntı vardı perte çıktı araç.

çok geçmiş olsun öncelikle aracınız perte çıkar hava yastıkları kapılar ve en önemlisi aracın yürüründe ciddi bir sıkıntı var

Geri