Kaza Yaptım Fikirlerinize ihtiyacım var

mrtklc

0
IMG-20150523-WA0018.jpg

IMG-20150523-WA0019.jpg

IMG-20150523-WA0020.jpg

IMG-20150523-WA0023.jpg

Şimdi arkadaslar mevzu şöyle gelişti Büyük camlıcanın altındaki kirazlıtepe mah giden yolda ben ana caddede giderken pat diye herif ara sokaktan cıktı ona carpmamak için direksiyonu kırdım sag taraftan kaldırıma vurdum sag ön arka hava yastıgı acıldı jantlar cizildi ve ön sag lastikde sorun vardı ama arac yürür haldeydi cekiciye yükledigimizde yinede hafif sekiz ciziyordu ve sag camurlukta cizik var rapor falan tutuldu aracım 4 aylık arac eksper atanmıs honda damlaya cektim aracı sizde masraf ne cıkar? ayrıca arac deger kaybını bireyemi acıyoruz şimdiden tesekkürler

Ekli dosyalar

• IMG-20150523-WA0024.jpg
    IMG-20150523-WA0024.jpg
    70.8 KB · Görüntüleme: 6

Hakan Uzun

0
Yönetici
Kaza Yaptım Fikirlerinize ihtiyacım var

Oncelikle gecmis olsun bu gibi islerden pek anlamam.. Anlayan arkadaslar yazacaktir..buyuk gecmis olsun:( gordugum kadariyla cok buyuk kusur yok arabada tekerlek darbe aldigi icin hava yastiklari acilmis diye dusunuyorum..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Hocam hic ugrasma araci perte cikartmaya bak hava yastigi acilmis dava ile ugrasma derim servis ile gorus sigortacin ile gorus kasgodan parani bbirebir alirsin
Yenisini alirsin

Aracınız
Gecmiş olsun. Canına gelmemiş Allah tan.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=657]mrtklc[/MENTION]

Hocam çok geçmiş olsun, şükür sizde bir şey yok. [MENTION=306]ciciwelet[/MENTION] arkadaşımıza katılıyorum, mümkünse pert yaptırın, yanlış bilmiyor isem aracın bütün masrafları değer kaybı dahil %85 değerinden fazla ise direk pert ediyorlar.

Yola fırlayan araç belli mi, kaza tutanağı iki taraflı tutuldu mu?
Eğer ikili kaza geçiyor ise, sizin kasko şirketiniz değer kaybı için karşı tarafın sigorta şirketiyle mutabakata varmaya çalışacak.Karşı taraf %100 suçlu çıkarsa aşağıdaki senaryo gerçekleşecek.
Mutabakat şu şekilde olacak, karşı tarafın experi servisle birlikte araca bakacak, masraf belirlenecek sizin alacağınız değer kaybı da hesaplanacak, bu rakam 85 üzeri ise direk pert olacak.

Tek taraflı kaza ise, bütünüyle kendi kasko şirketiniz ile muhatap olacaksınız.
Bence aracın sizin görmediğiniz alt takımında da problemlerde vardır, bence çok fazla masrafın olması sizin avantajınıza, masraflar yüksek çıkar ise pert olur aracınızı sıfırlarsınız.

Geri