Kaza Yaptım Fikirlerinize ihtiyacım var

Aracınız
Bizde arkadasa araba almaya gidiyoruz,otobusteyiz bursa yolunda..gecenlerde civic'ini satan arkadas vardiya ona alacagiz;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

hayırlı olsun hocam. Köfteci yusuf ta köftede yiyin dönüşte :)

Aracınız
Geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın hepimizi.

Alt takımları görmeden birşey demek boş, resimler kadar yorum yapılırsa eğer, araçta sadece airbag kusuru var bu da aracı perte çıkarmaz. Değer kaybı miktarını sigortanızdan talep edin ki bu sefer de bir başka araç aldığınız zaman sigortanız yüksek mebladan yapılır. Tekrar geçmiş olsun.

Aracınız
Ekli dosyayı görüntüle 1406

Ekli dosyayı görüntüle 1407

Ekli dosyayı görüntüle 1408

Ekli dosyayı görüntüle 1409

şimdi arkadaslar mevzu şöyle gelişti büyük camlıcanın altındaki kirazlıtepe mah giden yolda ben ana caddede giderken pat diye herif ara sokaktan cıktı ona carpmamak için direksiyonu kırdım sag taraftan kaldırıma vurdum sag ön arka hava yastıgı acıldı jantlar cizildi ve ön sag lastikde sorun vardı ama arac yürür haldeydi cekiciye yükledigimizde yinede hafif sekiz ciziyordu ve sag camurlukta cizik var rapor falan tutuldu aracım 4 aylık arac eksper atanmıs honda damlaya cektim aracı sizde masraf ne cıkar? Ayrıca arac deger kaybını bireyemi acıyoruz şimdiden tesekkürler

araç rayiç bedel 70.600 bunu sakin unutma eğer perte çikacak bir durum olursa perte ayir.aracin kaskosu burada önemli sifir değer klozu eklettiysen kaskona sana kasko 0 araci veya parasini vermek zorunda önemli diğer konu kaskodan manevi zarar olarak kaza başina olan limit var onu iste unutma birde kaskonun verdiği ilk teklife hemen ziplama k.bakma argoyum biraz kusur orani ve yaralanma durumu varsa bana ulaş ben bitane pert ettim 2013 model banada vatandasin teki geldi yandan girdi hamdolsun biseyim yok karşi tarafi mahkemeye verdim bakalim son söz yargida...

mrtklc

0
IMG-20150601-WA0002.jpg

11 Bin masraf çıktı beyler İnş eksper raporu adam gibi yazarda arac deger kaybının tamamını alırım

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
11 Bin masraf çıktı beyler İnş eksper raporu adam gibi yazarda arac deger kaybının tamamını alırım

Hocam değer kaybı ne kadar sürede belirleniyormuş, masrafın yarısından çoğu airbagi ayağa kaldırmak için olmuş.

hocam cok gecmis olsun,
yukarida bir arkadas bahsetmis.
sigortacilarin ekserisi amiyane tabirle cakaldir. o yuzden ilk teklife kesinlikle evet demeyin:)

mrtklc

0
Hocam değer kaybı ne kadar sürede belirleniyormuş, masrafın yarısından çoğu airbagi ayağa kaldırmak için olmuş.

Dava max 1,5 sene sürüyormuş

eskperin raporuna ilk atlama derken ne yapmam lazım anlamadım şimdi servis aracı test ettikten sonra bi sıkıntı cıkmaması durumunda raporunu sunucakmış sonra eskper raporunu acıklıcakmıs ben ne yapıyım itirazmı ediyim bu fiyatlar normalmi şişirilmişmi? işin bide kusur oranı mevzusu var inş kusur oranını yuzde yuz karsı tarafa verir yoksa sıkıntı olacak

Aracınız
Aslında yan tarafta yolcu yokken airbag leri kapatmak mantıklı geliyor. Masrafın çoğunu o tutuyor.

Tabi yolcu bindiğinde açmayı unutmamak gerek.

Geri