Kaza yaptım video içerde

Aracınız
Merhaba arkadaşlar dün tek şeritli sollama yasağı yasak olan yolda gidiyordum arkamda minibüs vardı araba basık olduğundan seti çapraz geçtim minibüs şoförünün takip mesafesi olmadığı için ufak boşlukta direk bodozlama girdi beni gördüğü haldede durmada ufak bi göçük oluştu kapıda ben kendimde minibüscüyüm ama çarpan kişiyle aram yok araca çarpıp kaçtı bende nasıl olsa haklıyım düşüncesiyle başka yönteme başvurmadım hasarımı ödemeyi kabul etmedi bende aracın kamera görüntüsünü attı bir de hatalı benim olduğumu ısrar ediyor videoyu çoğu kişiye gönderdim hangisinin ben olduğunu söylemeden hepsi benim düşündüğü söylediler takip mesafesinin olmadığını söylediler buyrun birde sizin fikirlerinizi alıyım araçta büyütülecek bir durum yok ama hatanın ısrarla bende olduğunu söylediği için bende inatlaştım buyrun video.

http://youtu.be/d62FUxukaUY

Trust

0
Aracınız
Öncelikle geçmiş olsun.
Sizinde hatanız olmak suretiyle hatanın büyüğü minibüs şoföründe.
Hem sinyal vermeden önce sağ girer gibi yapıyor daha sonra haklı olarak çapraz geçmek için sola kırıyorsunuz bende olsam tereddütte kalmaz soldan geçmeye yeltenirdim. Minibüs şoförünunde yaptığı o.

Aracınız
olayın olduğu yerdeki karakola yada savcılığa görüntülerle birlikte gidip suç duyurusunda bulunacaksın..

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2066]anloztrk[/MENTION]

Geçmiş olsun, trafik mevzuatına göre durum ne olur bilmiyorum ama bana göre kusur %50, %50.

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Kaza yaptım video içerde

Oncelikle gecmis olsun.

Bence burada hata sizde, saga gectikten sonra dikkat etmeden onune kirmissiniz minibusun. Yani ondeki arac yavas giderken saga cekildi mi hepimiz ilk olarak gaza basip geciyoruz. Burada da durum buna benziyor. Ayrica basik arac ulkemizde ceza yazilmaya mahkum oldugu icin capraz gecmeyi mazeret sayacaklarini sanmiyorum, hatali serit degistirme gibi algilanabilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Oncelikle gecmis olsun.

Bence burada hata sizde, saga gectikten sonra dikkat etmeden onune kirmissiniz minibusun. Yani ondeki arac yavas giderken saga cekildi mi hepimiz ilk olarak gaza basip geciyoruz. Burada da durum buna benziyor. Ayrica basik arac ulkemizde ceza yazilmaya mahkum oldugu icin capraz gecmeyi mazeret sayacaklarini sanmiyorum, hatali serit degistirme gibi algilanabilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

+1

Her ne kadar dolmuşçuları sevmesemde bana görede hata sizde hocam.

Aracınız
Kameranın çekimi farklı olarak gösteriyor kazadaki minibüs kaldırıma çıkarak sol tarafımdan çarptı şeridinden ilerleyerek değil yol zaten tek şerit.

Kameranın çekimi farklı olarak gösteriyor kazadaki minibüs kaldırıma çıkarak sol tarafımdan çarptı şeridinden ilerleyerek değil yol zaten tek şerit.

Hocam kamera açısının bir önemi yok bence, siz sağa duracak gibi yapıp önüne kırıyorsunuz sinyal yok dörtlü yok vede yavaş gidiyorsunuz. Haaa siz kendinizi haklı görmek istiyorsanız ve bunu duymak istiyorsanız siz haklısınız derim :D ama bana göre malesef hata sizde :)

Aracınız
arkadan çarpan her zaman hatalıdır..tutanak tutmadıysanız veya sürücü kaçtıysa karakola gidip şikayetçi olmanız gerek.adamı bulup karakola çağırıyolar anlaşırsanız anlaşıyonuz...anlaşamazsanız ona tutanak düzenlemekten kaçtığı için 70 lira civarı ceza yazarlar.bir sürü ıvır zıvır işleri var.onun sigortasından yaptırabiliyosun.bi dahaki yenilemede minibus ün sigortası yuzde 200-300 zamlı yaptırır..anlaşması onun yararına..

bu aralar da vurup kaçmak moda oldu..

Geçmiş olsun kardeşim aynı olayı bende yaşadım ama beni suçlu buldular hemde aynısı tıpkı araç bile ayni

sorun sende değil, fark bizde!?

Geri