Kaza yaptım

Aracınız
Civic FB7 2014
Herkese bol forumlar öncelikle geçenlerde ufak bi kaza yaptım aracım ecoeleganse 2014 arkadan birine biraz sert vurdum ve tampon demiri hafif yamuldu iç kısımdaki filtreli yerede bi vida hafiften batmış o kısım biraz kabarıktı ustaya götürdüğümde klima çalışıyormu dedi sorun yok dedim fakat bugün klimayı denedim aracın ön göbekteki 2 bölüm çalışmıyor fakat en sol ve en sağdaki bölümler çalışıyor:(bide far suyu bölümü kafasına göre bi çalışıyor bazende çalışmıyor:(bilgisi olan aydınltırsa çok sevinirim

S

Silinen üye 20336

Guest
Herkese bol forumlar öncelikle geçenlerde ufak bi kaza yaptım aracım ecoeleganse 2014 arkadan birine biraz sert vurdum ve tampon demiri hafif yamuldu iç kısımdaki filtreli yerede bi vida hafiften batmış o kısım biraz kabarıktı ustaya götürdüğümde klima çalışıyormu dedi sorun yok dedim fakat bugün klimayı denedim aracın ön göbekteki 2 bölüm çalışmıyor fakat en sol ve en sağdaki bölümler çalışıyor:(bide far suyu bölümü kafasına göre bi çalışıyor bazende çalışmıyor:(bilgisi olan aydınltırsa çok sevinirim
Merhaba; CivicTR’ye hoş geldiniz.
Öncelikle geçmiş olsun.

Mesajınızı mevcut konuyla ilgili olmadığı için ayrı bir konu olacak şekilde taşıdım.

Kurallar gereği “Tanışma” bölümünde belirtildiği formatta bir mesaj yazmanızı rica ediyoruz.

Keyifli forumlar...

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hasar düşündüğünüzden büyük olabilir, klima radyatörü veya boruları ile far yıkama sistemi hasar görmüş olabilir. Veya bu sistemlerin bağlantılarında kaçırma-gevşeme olmuş olabilir. Bence en kısa sürede güvendiğiniz bir motor ve kaporta ustasına aracı gösterin, arızalı parçaların tespitini yaptırın.
Eğer kaskonuz var ise kaskodan da yaptırabilirsiniz ama haliyle hasarsızlığınız bozulacaktır.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FB7 2014
Hocam teşekkür ederim,hasar büyük olabilir derken ne kadar mesela şimdi çok bi aciliyeti yok tam düğün öncesine girdi uğraşcak vaktimde nakdimde pek yok,bi iki hafta sonra yaptırsam sorun büyürmü böyle kullansam bi sıkıntı olurmu?klimayı nadir çalıştırıyorum genelde çarpıyor beni o yüzden kullanmıyorum pek,uzun yola antalyaya gidicem düğün sonrası orda kullanırım mecbur

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

S

Silinen üye 20336

Guest
Bir çok sorunuza cevap bulabileceğiniz bir platformdasınız... ??

Ancak;
Mevcut sorununuz bir kaza neticesinde oluştuğu için fiziksel olarak muayene ve tespit gerektirmektedir. Vakit kaybetmeden aracınızı işinin ehli bir ustaya kontrol ettiriniz.

Onarımın daha sonra yapılmasında sakınca olmadığını teyit etmeden aracı veya klimayı kullanmak arızanın daha da büyüyümesine neden olabilir.
Ayrıca Antalya’da klimayı kullanmadan seyahat etmek konforunuzu çok düşürebilir.
Tekrar geçmiş olsun...

Ad Soyad
Erkan Can KÖSE
Aracınız
Civic FE1 2022
Geçniş olsun, ben de arkadaşlara katılıyorum zaten uzun yola gidecekmişsiniz canınızı tehlikeye atmayın. Araç değerlendirilsin hayati önem taşıyan bir sorun olmadığı netleşirse ancak o zaman kullanın aracı.

Aracınız
Geçmiş olsun.
Bende kazayı bende yaşadım. Görünürde kırık tampon panjur vardı ama sökülünce tampon demirinden braketlere alt ızgaraya kadar önde plastik nevar ne yok ya kırılmış ya çatlamış deforme olmuştu.
Kaskodan yaptırmıştım çünkü orjinal parçalar pahalı.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bir çok sorunuza cevap bulabileceğiniz bir platformdasınız... ??

Ancak;
Mevcut sorununuz bir kaza neticesinde oluştuğu için fiziksel olarak muayene ve tespit gerektirmektedir. Vakit kaybetmeden aracınızı işinin ehli bir ustaya kontrol ettiriniz.

Onarımın daha sonra yapılmasında sakınca olmadığını teyit etmeden aracı veya klimayı kullanmak arızanın daha da büyüyümesine neden olabilir.
Ayrıca Antalya’da klimayı kullanmadan seyahat etmek konforunuzu çok düşürebilir.
Tekrar geçmiş olsun...
Çok çok doğru biri yanıt (y) Bazı hususlar hakkında fiziksel tespit olmadan yorum yapmak çok afaki kalıyor.
Hatta bu yanıtı hazır yanıt şablonlarım arasına alıyorum, teşekkürler :)(y)

Geri