• Forumumuzun gelişimini ve ayakta kalmasını desteklemek için, Özel üye olabilir veya Sticker alabilirsiniz, detaylar için lütfen TIKLAYIN!

Kaza yaptim :(

Katılım
24 May 2016
Mesajlar
18
Tepki puanı
0
Aracınız
Dün otobanda giderken sıkışık trafikte arkadan tır vurdu aracıma. Hem de iki kere. Çok şiddetli bir çarpmaydı. Arka tarafın göçtüğünü düşündüm resmen. Büyük bir ihtimalle uyudu. Tutanak falan tuttuk. Arka bagaj kapağında 3 noktada göçük oluştu. Fazla bir boya kalkması olmadı. Arka tamponda birkaç yerde boya kalkması var ve yerinden oynaması söz konusu. Aracımın hiç hasar kaydı yok. Bu yüzden bagaj kapağının boyanmasını ve bu hasarın tramerde gözükmesini istemiyorum. Bu yüzden aracı bugün Autokinge götürdüm. Autokinge götürdüğümde bagaj kapağındaki göçükler için boyasız düzeltme imkanı olmadığını söylediler. Kapağı açtıklarında iç kısımdan hafif bir boya kalkma söz konusuydu. Sanayide birkaç ustaya gösterdim. Onlarda aynı şekilde konuştu. 650 tl fiyat verdi birisi. Yarın Honda mutluhana götürmeyi düşünüyorum. Onlar büyük ihtimal boyayıp düzeltiriz diyecekler. Sizin tavsiyeniz nedir ? Karşı taraftan aracımda oluşan değer kaybını tazmin etme yoluna gideyim mi? Bırakayım öyle mi kalsın ki maalesef titiz bir insanım. Autoking temi yaptırayım. Hasar Allaha şükür az ama gene de sıkılıyor insan.
 

Ekli dosyalar

Leo

Sayfa Yönetim
Katılım
5 Kas 2014
Mesajlar
483
Tepki puanı
59
Konum
İzmir
Hocam tabiki cana geleceğine mala gelsin ama bu durumlarda insan üzülüyor. Çok geçmiş olsun
 
Katılım
24 May 2016
Mesajlar
18
Tepki puanı
0
Aracınız
Hepimize geçmiş olsun Allah beterinden korusun cumlemizi tamponu mini onarımdan halledebilirim bagaj kapısındaki gocukleri boyatmak istemiyorum kalsın ya da iyi bir usta bulayım düzeldiği kadar olsun ne yapayim
 

maksu

Sayfa Yönetim
Yönetici
Katılım
15 Mar 2015
Mesajlar
2,763
Tepki puanı
498
Konum
ankara / dikmen
Aracınız
Diğer Markalar
Öncelikle geçmiş olsun hocam. Değer kaybına gelince yaklaşık 8 ay önce yasa değişikliği ile kaynaklı işlem olmadığı sürece açtığınız dava masrafı alacağınız parayı kurtarmıyor. Yine kendiniz de araştırırsınız.
 
Katılım
28 Haz 2016
Mesajlar
22
Tepki puanı
5
Çok geçmiş olsun

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Katılım
31 May 2016
Mesajlar
23
Tepki puanı
0
Aracınız
geçmiş olsun allah beterinden korusun..
 
Üst